Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az embereknek miért kell...

Az embereknek miért kell ilyen dolgokat csinálni/látni az iskolában?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg az öltözésre. Egymás között szinte meztelenre kell vetkőzni tesi előtt, van hogy tusolnak, persze ruha nélkül, és még függöny sincs a tusolóban. Ugyanez van, ha az osztály úszni megy. Vagy amikor osztálykirándulás van több napig. Pláne, ha valaki nem annyira szereti az osztálytársait, mégis rá van kényszerülve, hogy egész nap, még akár éjszaka is egy légtérben legyen velük, együtt egyen reggelit, ebédet, vacsorát. Ennek mi értelme van? Egy munkahelyen ledolgozol X órát, aztán mehetsz haza, nem kell még a testedet is mutogatni, összemérni a tudásodat/sportképességeidet másokkal, versenyezni, egy helyen aludni, keringőzni, meg ki tudja még mit.

2016. máj. 31. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen ez tök gáz. De lehet azért van ez, hogy megszokd amikor wellnessezni mész a Szép kártyáddal a többi nyaraló mókussal ne legyél totál zavarban... vagy amikor aerobicozni jár a barátnőd ő se azt nézze a másik lányokban jesszusom egy meztelen test..és sikítva rohan ki az öltözőből. El ne hányd magad majd a strandon ha mész egyszer...
2016. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell.De van olyan munka ami után lezuhanyoznak a dolgozók.Mert koszosak lesznek.Én is dolgoztam ilyen helyen és kénytelen voltam megmosakodni még a munkahelyen. Sokszor a műszak végére úgy néztem ki mint egy szénbányász.
2016. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Félig meddig egyetértek veled, de főleg azért, mert nagyon kerülöm az érintkezést másokkal, na meg önbizalom hiányos is vagyok kicsit.

És főleg azt nem szeretem, mikor versengeni kell, mint ahogyan írtad.

Én kisebb voltam, mikor küldözgettek állandóan ilyesmi sport versenyekre. Futás, egyebek.

És ott bizony, volt lábszag, izzadságszag, gyakran egymás izzadt testrészeit kellett megérintenünk úgy, hogy nem is ismertük egymást, úgy, szóval legalább oszt. társak lettünk volna, de nem... Lehet, hogy ez csak nekem volt ekkora nagy trauma...

De mindegy is, mert volt olyan, hogy kb úgy kellett ülni, hogy benyomtuk egymást, kb mint a heringek a dobozban, na képzelheted, és még levegőt se kaptunk/kaptam. Néha egymás fenekére kellett rácsapni!! (Mi a anyámkínja???)

Viszont szerintem tesi után nem kell/nem muszáj zuhanyozni. Mi legalábbis nem szoktunk felesleges, senki sem csinálja, ráasásul így akkor nem is kínos senkinek sem.

2016. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is utáltam ezeket. Olyan megalázó volt.


Pláne amikor a 30 centivel magasabb lányokat is ugyanúgy értékelték távolugrásban, mint engem. :) Logika nem sok volt benne.

2016. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

Én volt, hogy kissé rinyáltam úszás előtt, hogy hogyan öltözök át, mégsem akarok meztelenre vetkőzni 30 lány előtt, és még én voltam lecseszve, hogy mért vagyok szégyenlős ennyire, és mi van akkor, ha valaki meglát. Hát ennyi.

Egyeseknek gond van a felfogásukkal.

2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

# 5


Az uszodákban általában van egyszemélyes öltözőfülke.

2016. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ez kötelező úszás volt a gimiben.

Konkrétan 30an öltöztünk egy kis lyukban. Tényleg nagyon kicsi volt.

2016. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:

Ezek a dolgok hozzátartoznak a társasági élethez, az iskolához. Ha pszichés problémát okoznak neked, akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy magántanuló szeretnél lenni. Más módszert nem ismerek arra, hogy ezeket megúszd.

Pszichiáter adhat szakorvosi javaslatot és onnantól kezdve nem kell bejárnod, viszont minden tárgyból vizsgáznod kell.

2016. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!