Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy alvóvárosban mit lehet...

Egy alvóvárosban mit lehet csinálni kint egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan alvóvárosban lakok, ahol mindenki utál mindenkit és a környék sok sötétbőrűből áll. Semmit nem lehet csinálni konkrétan, mind a 70 ezer lakos Budapestre megy szórakozni. Barátaim nincsenek, itt nem fogadnak be embereket a normálisak, főleg nem lúzereket. A parkok üresek, az utcán, focipályán egy gyerek se, max olyanok akik elküldenek. Minden normálisabb ember, akinek úgyszint nincs pénze bejárni Pestre, otthon ül a gép előtt és nem lehet őket kimozdítani. A városban biciklizni nem lehet, mert se bicikliút, se normális terep, mert méterenként több tíz méter a szintkülönbség, és nem lapos. Ha kimegyek az utcára, mindenki hülyének néz, hogy mit csinálok kint.

2016. júl. 29. 17:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
melyik varos ez?
2016. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Érd
2016. júl. 29. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem rossz hely Érd :)
2016. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos de :( Itt lakom mióta az eszemet tudom és kijárkálok naponta, de semmi.. Odamegyek valakihez, elűznek. Megkérdezek valakit valami szórakozás lehetőségről egyből Pesttel jön.
2016. júl. 29. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:

A biciklizés pedig jó lenne, azért mert nem olyan jó az út, meg dombos a vidék, meg lehet nagyon jókat tekerni. :) Én a magam részéről az elhagyatott földutakon szeretek a legjobban kerékpározni.


Amúgy elmehetsz futni is, ha nem szeretnél kerékpározni, közbe zenét hallgatsz, a feszültséget is le vezeted vele és sportosabb is leszel.


Egy szimpla séta is jó a parkba, közbe leülsz egy padra, viszel egy könyvet és olvasgatsz, vagy akár rajzolhatsz is, vagy nyomkodhatod a telefonodat.


Esetleg ha van könyvtár oda is bemehetsz vagy konditerembe (bár ez pénzbe kerül), de biztosan vannak szakkörök, sportfoglalkozások, ott akár megismerkedhetsz hasonló érdeklődésű emberekkel.


Ja meg elmehetsz fagyizni is, esetleg este kocsmázni, vagy valami más közösségi helyre menni.


Meg biztos vannak rendezvények is néha azokat is felkeresheted.


Most több ötletem nincsen, de elég fura, hogy azt írod, mindenki utál, most vagy nagyon nincs önbizalmad és csak beképzeled, vagy adtál rá valami okot, mert csak úgy senkit nem utál ki egy egész város...

2016. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem engem utál az egész város, hanem az itt élő emberek utálják a másik embereket. Ezekkel a tevékenységekkel az a baj, hogy a könyvtár uncsi, futni ilyen melegben nem bírok, este meg a közbiztonság miatt nem lehet. Nincs semmilyen közösségi hely, csak meki meg ilyen helyek, ahol fizetni kell és ott se szeretnek beszélgetni az emberek. Ha tudnám egy mondatban leírni a várost akkor ez lenne: Egy város méretű falu, ahol senki nem ismer senkit, és mindenki utál mindenkit.
2016. júl. 29. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 Bocsi, félreolvastam. :(


Amúgy én egy sokkal kisebb városban lakom mint érd (kb, 20ezer fős) és itt rengeteg lehetőség van, szórakozó helyek, éttermek, strand, horgásztó, nagy park...


A probléma, hogy nincsenek barátaid, barátokkal még a legunalmasabb helyek is lehetnek szórakoztatóak. Én azt javaslom, hogy próbálj nyitni az emberek felé, de ne csak úgy az utcán szólíts le valakit (mert azt sokan nem szeretik, pl. én se) hanem keress akár a neten is hasonló érdeklődésű embereket, a közelből. Vagy csak van olyan osztálytársad, kolléga, akivel jól el tudsz beszélgetni, még ha nem is vagytok barátok elhívhatod őket valahova és a végén leehet, összehaverkodtok

2016. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, és nagyon sok ismerősöm van akivel szoktam beszélgetni interneten a közelből. Csak az a baj, hogy az ÖSSZES kivétel nélkül eddig lusta. Senki nem mozdul ki, gép előtt ül, nyaral, idióta kifogásokkal koptat le ha elhívom pl fagyizni, focizni, stb. Ők meg soha nem hívnak meg sehova, és ha rákérdezek, hogy mit csinálnak egész nap, ha otthon unatkoznak, mindegyik a játékokra fogja. Nagyon kocka egy város sajnos.
2016. júl. 29. 17:51
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Az elég durva, ha nem bírod őket kimozdítani a gép elől. Próbáld meg őket nyaggatni. Vagy szimplán, hogy ne unatkozz menj át hozzájuk és kockuljatok együtt.
2016. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyaggattam eleget őket, ezért is utáltak meg még jobban. Együtt kockulni meg online szoktunk, így nem is szeretik, ha bent vannak a házukban.
2016. júl. 29. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!