Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet animesekkel rendesen...

Hol lehet animesekkel rendesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondocon
2016. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondocon erre a legalkalmasabb illetve facebook-on is több animés csoport van.
2016. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy otakukkal ne ismerkedj. Nem jó egy barátság ha csak animéről tudtok beszélni, egy párkapcsolat meg pláne nem. Próbáltam mind2-t és menekültem.

Amúgy con vagy facebook csoport. De annyi animés van hogy az utcán 30 alattiakhoz odamész a fele néz animét. Az már más kérdés hogy mennyire ijesztő így nekik.

2016. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy nem, bevallom lassan negyed évszázados leszek és én még mindig nézek animékat. Kevesebbet jócskán, megválogatom, mert nincs annyi szabadidőm, de attól még szeretem őket.
2016. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:
A face csoport a legoptimalisabb. Van kulon Veszprem anime is, talalkakat is tart, de alig mennek el. Gondolom ez a helyzet masol is. Marad a con
2016. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár itt is ;-)
2016. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!