Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megbántottak de elég rendesen...

Megbántottak de elég rendesen hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim őkkel jóban vagyok, lassan már 10 éve ismerjük egymást és sosem voltak komolyabb veszekedéseink. De az iskolámban kapott sértéseket (egy másik osztályból) lassan nem tudom csak úgy elengedni a fülem mellett, mit csináljak?

2015. jan. 9. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágj vissza
2015. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell vele beszélni nem kell keresni és ő fog keresni téged !!
2015. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Semmiképpen ne vágj vissza, az csak azt eredményezi, hogy mégjobban bántani fognak.

Tapasztalatból mondom, hogy a gyerekek/tinédzserek nagyon-nagyon gonoszak képesek lenni, viszont ez nem tőlük függ.

Most regélhetném, hogy a szülőktől, nagyszülőktől, médiától, internettől függ a viselkedésük, de felesleges lenne...legalább is véleményem szerint.

Legyél azzal, akivel szeretsz lenni.

Hozzd közelebb magadhoz a barátokat, hiszen a család után ők az elsők🙂

Az ilyesfajta sérelmeket, meg jobb elfelejteni, tapasztalat...

Engem is évekig bántottak, (szavakkal, tettekkel) sértegettek, viszont én gyáva voltam és elszaladtam.

Sulit váltottam, mostanra új, nagyszerű barátaim vannak...

De neked nem kell ezt tenned, csak ha szeretnéd🙂

2019. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú ezt a kérdést 4 éve tettem fel, azóta teljesen más lettem. Ebből is tanultam, úgy ahogy most is egy csomó dologból. Köszönöm a tegnapi választ, hátha olvassa ezt még valaki aki most éli át ezt az egészet. Fel a fejjel mindenki, tartsatok ki. Az ilyen szituációkból is mindig ki lehet hozni valami nagyon jót ha közben célokat állítotok magatok elé és azokért küzdötök.
2019. jún. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!