Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cikinek gondoljátok ha egy...

Cikinek gondoljátok ha egy lánynak felcsúszik a pólója tesin, úgy, hogy kilátszik rendesen a melltartója? Tegyük fel, hogy FIÚK és lányok is látják.17/L

Figyelt kérdés
tesin teljesen felcsúszott a pólóm, és tulajdonképpen mindenki látta. Én nagyon cikinek és megalázónak érzem, bár néhány barátnőm mondta, hogy nem volt annyira ciki, mert végülis bikiniben még többet mutatunk. de mégis ez melltartó, nem bikini..... fiúk és lányok válaszait is várnám, hogy ki mit gondol erről? ciki vagy nem? mennyire? vagy ha nem látjátok esetleg rettentően cikinek, mi fogalmazódik meg bennetek ahogy elképzelitek a helyzetet???

2014. szept. 17. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Viccesnek találnám pár másodpercig. Nem cikiznélek ezért, nagyon gyerekes, idióta dolog lenne.. Egy kicsit ciki annak akivel történik de nem hiszem hogy ezért bántanának. Max. felemlegetnék pár napig csak úgy viccből, már ha észre vették..
2014. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesiórán előfordulhat, nem ciki, de azért neked lehet kellemetlen. Ha nem idióták az osztálytársaid, biztosan nem csinálnak belőle ügyet. Legközelebb ha olyan gyakorlatot csinálsz, akkor tűrd bele a nadrágodba. :)
2014. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
betűrtem csak kicsúszott :(
2014. szept. 17. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem égő, most aki normálisan gondolkodik, úgyis tudja, hogy a lányokon melltartó van, és ha kilátszik valami miatt, hát istenem... Gondolom, semmi olyat nem láttak belőled. És a barátnőidnek is igazuk van, a bikini sokkal többet mutat.


Elég nagy éretlenségre vallana, ha ez miatt most a fiúk elkezdenének a hátad mögött cikizni. Persze, én nem tudom, milyenek... Felemlegetni lehet, hogy fel fogják, de ennek nem az a háttere szerintem, hogy gáz, hanem az, hogy mégiscsak érdekes, jó látvány egy lány melltartóját látni... Nem azt mondom, hogy örülj neki, de nem érdemes ezzel foglalkozni, megtörtént és kész.


Eszembe jutott erről egy sztori, ami velem esett meg, még régen, gimis koromban. Egy lány az osztályban nem tudta, hogy mögötte vagyok és valahogy úgy fordult, hogy amikor lendült a keze, pont belemarkolt a farkamba... Rögtön elpirult stb. Aztán én voltam olyan hülye, hogy halkan elmondtam a legjobb barátomnak, az meg rögtön elkezdett visítani, és mindenkinek elmondta. A fiúk meg elkezdték a lányt cikizni. Emlékszem a lány tekintetére, mérges volt rám. De aztán fel se jött ez az egész többet, mindenki elfelejtette még aznap. Én megbántam a dolgot, hogy elmondtam, mert hülyeség, nem érdemes ezzel foglalkozni.

2014. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, nem is megalázó bárkivel előfordulhat.

Az, hogy mi fogalmazódik meg bennem, hogy ha belátok egy lány ruhájába inkább nem írom le :D

2014. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi szalagavató előtt együtt öltöztünk át a lányokkal, persze mondták, hogy a fiúk forduljanak el, de volt aki direkt előttem öltözött át egyikünket se zavarta. Végzősként egymás öltözőibe járkáltak a lányok és fiúk, persze meg volt a határ, előre szóltunk ha megyünk. És igen strandolni is voltunk ahol minden lány bikiniben volt és senki nem sírt, hogy jaj ki mit lát. Egyébként még az jutott eszembe mikor fiú osztálytársam szaladt be a terembe, bent 2 lány volt meg én kajáltam és gyorsan veszi le a nadrágját, a csajok sikítottak. A nadrágba valami rovar mászott be, elég vicces volt és nem ciki, ezekért a pillanatokért szívesen vissza mennék gimibe.

Talán nálunk is volt olyan, hogy felcsúszott a póló, de nem volt belőle semmi, inkább az zavarta a lányokat, hogy a tesi tanár a mellüket bámulta futás közben.

Attól függ milyenek az osztálytársaid, a tőlem 3 évvel fiatalabbak nekem mondjuk már elég furák viselkedésileg.

2014. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz szerintem. Ha észre venném csak meg állapítanám hogy hoppá ez vicces volt de másnapmár nem is emlékeznék rá.
2014. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi kimentünk egyszer az osztállyal a strandra. A vízben annyira gyepáltuk egymást hogy kificcent a mellem a bikiniböl. A fiú szakasz visított mint a majmok a ketrecben etetéskor, ekkor vettem észre mi történt. Röhögtünk egyet és ennyi volt, nem kell ebből akkora problémát csinálni.

25L

2014. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!