Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezdjek bulizni?

Hogyan kezdjek bulizni?

Figyelt kérdés
15/f vagyok, nem szoktam eljárni, nincsenek nagyon barátim, de szeretnek el menni bulikra, szórakozni, hogy kezdjek neki?

2016. júl. 30. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg ismerkedni, mar annyi lehetoseg van ra facebookon stb.. Vagy menj el valami ismerosoddel bulikba ugy is nagyon sok emberrel ismerkedsz majd meg. Hajra!!
2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várj még vele, egy 15 évesnek semmi keresnivalója bulikon. Bár igaz, minden tele van velük, a legtöbb buli olyan miattuk mintha az oviban lennék
2016. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig először ismerősöket kéne szerezned, akikkel elmehetnél. Persze, egyedül is el lehet menni, de az nem olyan szórakoztató.
2016. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anélkül is jól tudsz szórakozni, hogy nem jársz szórakozóhelyekre. Végül is ott is csak egymás történeteit hallgatjátok, csak piával. Kb. ennyi. Engem ezek nem szórakoztattak. Már eddig a szórakozóhely célja, hogy szórakoztasson. Ezért, ha valami nem szórakoztat, oda nyilván nem fogok elmenni.
2016. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!