Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el bulizni,...

Hogyan kezdjek el bulizni, haverokkal lenni újra?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve a számitógép fogságába estem, nem mentem semerre se,napi több órát itt ültem a gép elött,minden, már tudok róla szokni mert kezdem unni,vagyis napi már nem ülök itt minden órába hanem napi 30 percet kb stb.Ugyanakkor újra el kellene kezdenem a barátokkal lenni,bulizni,kertypartit csinálni minden,barátnőt szerezni ugyan azokkal sem nagyon beszéltem,szinte minde nap,hétvégén a gép elött ültem. Mint emlitettem kb 2 hónapja sikerült róla leszoknom egy komoly betegség után,és a mai napig nem köt már le. Hogyan csináljam hogy újra barátok közt legyek?


18/F


2013. júl. 4. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
egyszerűen nemtudom hogyan álljak neki újra, stb, hogy hivjanak el magukkal bulizni
2013. júl. 4. 00:05
 2/4 anonim válasza:

Kezdj el velük chatalni kérdezd meg hogy van stb. aztán mond neki hogy régen találkoztatok és egyszer összefuthatnátok.Aztán majd szép lassan alakul ez.

Csinálj bulit hívd el őket és akkor ők is el fognak hívni téged.

2013. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Hát ez jó..Ne ess újra bele a régi hibádba,de talán ráírhatnál a régi barátaidra facen,már ha voltak..Aztán először is a munkahelyeden vagy az iskoládon belül haverkodj,ha nem válik be akkor a,egyedül nyomod egy darabig

b, keresgélsz neten,ha nagyvárosban élsz könnyebb dolgod van de a vidéki paraszt mentalitás az nem a legkedvezőbb a te helyzetedben..én Nógrád megyében lakom..ha közelben vagy szervezhetünk közös programot.

2013. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 út van szerintem.

Az egyik az indirekt, szép lassan, fokozatosan vedd fel velük a kapcsolatot, pl. FB, egy telefon, írj egy súlytalan levelet, válts velük pár szót élőben.

A másik a direkt. Megkeresed a volt barátaidat, és elmondod nekik azt, amit ide is leírtál.

Illetve van még egy. Fogod magad egyedül, hétvégén elmész szórakozni, és ismerkedsz újakkal.

2013. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!