Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs (illetve miért...

Miért nincs (illetve miért nincs igény) értelmes videósra Magyarországon?

Figyelt kérdés

Manapság minden 13 éves és munkanélküli 30-as videózik, videóblogol.

De miről? :

- Hogyan sminkelj (ülve, fekve, olcsóval, drágával, standra milyen sminked legyen)

- Filmek (amit már előtte 16 ember kielemzett, amúgy letöltötték mozisan a netről, nem moziba nézés után...az túl igényes lenne)

- Tizenéves vasalthajú fiúkák kielemzik a szerintük "vicces" videókat mémeket. (tibi atya poszt, tiv tivy, bözsi néni)

- Tizenéves kiskorú lányok, általános-iskolások adnak tanácsokat az életből mikor még élni sem éltek meg semmit.

- Párkapcsolati dolgokról beszélnek olyanok akinek még kapcsolata sem volt, vagy ami volt az is kuka.

- Játék stream videók és az alá bemondó egy két poént 20-30 éves munkanélküli és már megy a lájk a sok kockától.


Ez a valóság. Én még nem találtam értelmeset. És ti? Tudtok?


2016. júl. 31. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A menthetetlen selejt kategóriát kihagytad, amit Molnár Krisztián, Bartos, Mészáros Gyula és Vká vlog képvisel:D

http://www.youtube.com/watch?v=RZqBNOgRjw0

2016. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az afk legio eleg jo csatorna.
2016. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Puzsér szerintem értelmes, bár kérdés, hogy mennyire lehet videósnak nevezni. Van egy YouTube-csatornája, ahova videókat, beszélgetéseket szokott feltölteni.
2016. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igaz, hogy vannak ilyen videósok Magyar és nemzetközi szinten is. Viszont szerintem vannak olyan hazai videósok akik igényesek.
2016. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Van igény értelmes videósokra is és vannak ilyenek külföldön és itthon is. Mondjuk én nem értem miért baj az ha valaki nem komoly vagy nem csak komoly témákban utazik, ha emberek napját jobbá teszi azzal amit csinál, akkor miért baj az neked?
2016. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem de ha tudnek se azt csinálja amit néznék y segiteni akarok igy én kezdtem egy hete.
2016. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

Mai világban minél igénytelen, alacsony, értelmi színvonal képvisel az lesz jó sikeres.

+

Az lesz sikeres aki maga személy eladható termék.

2016. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Én fel vagyok iratkozva CsChannel-re, AFK Légió-ra, CultureGeeks-re, Just Vidmanre, Pamkutyáékra, hama la-ra, Szertárra, stb. Ezek mind mások, mint amiket felsoroltál. Csak jó helyen kell keresni. :) Tolvajkergetok is egészen mások, mint amit leírtál... Jaj és persze a külföldi videósok. ^^ Mivel szeretem Japánt, ezért Bogolettet, Dobri Andort, Japán Nyelvleckéket mind szeretem.
2016. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

# 6

A te szektás tanácsaidra senkinek nincs szüksége!

2016. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy Magyarországon kevés a jó videós, de attól még vannak. Itt van egyből Pamkutya, akik eléggé minőségi videókat készítenek. Más hirtelen nem ugrik be. Az ilyen Dancsó, Unfield, Herby, Móni "szépségvilága" és ezekhez hasonló videósoktól falra mászok, mivel semmilyen értéket nem képviselnek.
2016. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!