Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs (illetve miért...

Miért nincs (illetve miért nincs igény) értelmes videósra Magyarországon?

Figyelt kérdés

Manapság minden 13 éves és munkanélküli 30-as videózik, videóblogol.

De miről? :

- Hogyan sminkelj (ülve, fekve, olcsóval, drágával, standra milyen sminked legyen)

- Filmek (amit már előtte 16 ember kielemzett, amúgy letöltötték mozisan a netről, nem moziba nézés után...az túl igényes lenne)

- Tizenéves vasalthajú fiúkák kielemzik a szerintük "vicces" videókat mémeket. (tibi atya poszt, tiv tivy, bözsi néni)

- Tizenéves kiskorú lányok, általános-iskolások adnak tanácsokat az életből mikor még élni sem éltek meg semmit.

- Párkapcsolati dolgokról beszélnek olyanok akinek még kapcsolata sem volt, vagy ami volt az is kuka.

- Játék stream videók és az alá bemondó egy két poént 20-30 éves munkanélküli és már megy a lájk a sok kockától.


Ez a valóság. Én még nem találtam értelmeset. És ti? Tudtok?


2016. júl. 31. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az itt a baj, hogy nagyon rövid idő alatt lett nagyon main stream a YouTub nézés és videózás. A nagyobb nézőközönség egyre színvonalasabb videókat vár el, de ez nem a TV, ahol szakképzett emberek által készített műsorok mennek, legyen szó ismeretterjesztő műsorrol, humorrol, hírekről stb. A legtöbb embernek az a mérce amit a tv-ben lát, és az alapján nézi a YouTube-ot, ahhol persze sokan alkalmazkodni próbálnak, és amolyan műsor szerű dolgot próbálnak letenni az asztalra, de a többségnek persze nem sikerül, ezért lesz előbb utóbb olyan egysikú. Mostanában ezért nem nézek YouTube-ot, túl nagy piac lett, elveszett a régi varázsa, amikor még azért jártak oda az emberek mert valami más világba léphettek. Persze, ma is más a YT mint a Tv, de sok lett az ugyan olyan/nagyon hasonló csatorna, és fokozatosan ellaposodott, de azért vannak még jó csatornák.
2016. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

TheVR

Székely Vegán

Ausztrália Magyarul

TheOtherworldonline

JustVidman


Mindegyik magyarok által követett csatorna, magyarul. :) Én ezeket a csatornákat szeretem (a magyarok közül)

Vannak értelmes videósok, csak mindenki leragad annál, amit a youtube elsőre eléjük rak.

2016. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért csinál ezekből mindenki videót, mert adott a tartalom, ami mindig frissül. Ezek mellett még nézettséget is hoz, mert pl filmeket majdnem mindenki néz.. fiatal korosztály szinten meg mindenki.


Ezekről lehet beszélni sokat, és rendszeresen...


sok 30as munka mellett vlogol... vagy éppenséggel már ebből él.

2016. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a YT kezd a TV helyébe lépni, hasonlóan szemét tartalom kerül rá. Mondjuk én is nézek Molnár Kikit meg Bartost, de az előbbi igen szórakoztató, a másodiknak meg azért van valami ideológiája, és persze azért vicces is.

Viszont ezek tényleg viszonylag minőségi csatornák:

-Retroshock (filmbemutatók ugyan, de leginkább régi horrorfilmekről. Továbbá vannak társadalomkritika jellegű videók is, pl. Az összeomlás napja pedig az egyik legjobb videó Youtubeon.)

-Puzsér

-Slejm (ha vevő vagy az efféle politikai nézetekre)

-444.hu (vannak érdekes riportok)

-Kenry26

-Magyarósi Csaba (techblog szerűség)

Nagyjából ezeket követem, viszonylag minőségi videoókat gyártanak.

2016. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ottvan a TheVR az elég jó!!!
2016. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dehogy jó. Nagyon erőltetett.
2016. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Firának vannak értelmes videói, és aránylag népszerű is.
2016. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!