Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit kéne tennem?...

Szerintetek mit kéne tennem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.A "barátaim" csak akkor keresnek ha bulizni kell menni vagy ha kell valami.De általában ha bulizni hívnak akkor nagyon akarják,hogy menjek.Szerintem nem vagyok rossz barát.De beszélgetni valóságban a "barátokkal" tudok jól,de úgyse nagyon normálisan,mert van,hogy hülyén fogalmazok és nyelvbotlásom is van.Részegen tudok normálisan,rendesen beszélgetni akárkivel,bár mondjuk ismeretlenekkel még nem próbáltam.Introvertált vagyok.Interneten idegen emberekkel is el tudok beszélgetni,míg a valóságban nem.


Totálisan szerelmes vagyok egy lányba,ő 18 éves és szerintem egyáltalán nem bír.Meg van egy barátom,ő 19 éves és a lány osztálytársa.Ő általa ismertem meg a lányt.A lánynak nem merek vallani,meg rá se merek írni.Egyrészt azért nem merek vallani,mert ha esetleg véletlen összejönne,akkor mit gondolna a barátom rólam?

Másrészt pedig a visszautasítástól való félelem.Meg a barátomnak se akarom elmondani,hogy szerelmes vagyok,mert úgy meg biztos azt gondolná,hogy "Ez milyen hülyén próbálkozik." vagy valami ilyesmit.Szóval ezt a szerelmi ügyet teljesen egyedül kéne megoldanom.Arra gondoltam,hogy mivel részegen bátrabb vagyok,ezért egyszer majd részegen megyek be az iskolába megkeresem a lányt és szerelmet vallok.Végső megoldásként arra gondoltam,hogy amikor a lány az utolsó évét tölti az iskolában,akkor abban az évben év végén kb az utolsó egy hétben szerelmet vallok.Addig meg megpróbálom magam megszerettetni vele.Addig nem fogom feladni,amíg nem vallottam szerelmet.



2016. aug. 4. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
túlparázod. nyugodtan írj rá. ha nem jössz be neki akkor később se fogsz, szóval semmit nem veszíhetsz
2016. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Gondolod, részegen bejönne neki a szerelmi vallomás?
2016. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ha részeg vagyok tudok józannak tűnni, csak max beszédesebb vagyok,mint általában.
2016. aug. 4. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg azt nem értem,hogy aki csak a szöveg egyik legjelentéktelenebb dolgára figyel,az minek válaszol a kérdésre kérdéssel, és miért nem a kérdező kérdésére válaszol.Eddig még csak más kérdésénél tapasztaltam ilyet,de most én is átéltem.
2016. aug. 4. 17:24
 5/8 anonim válasza:
Figyelj. Ez teljesen érthető:). Nehezen tudod feltárni önmagad. Ez eggyáltalán nem baj:) én 13 éves vagyok és néha sokkal bölcsebbnek gondolom égy úgy is érzek. Mintha idősebb lennék egy fiatalabb testbe burkolózva. Szóval, próbálj józanan szerencsét! Lehet hogy csak kicsit túlspirázod:). Próbálj a pozitívumokra koncentrálni. Például; ha netán találkozol a lánnyal mosojogj rá vagy csak szimplán köszönj neki. Próbálj többet lenni vele a közelében lenni meghódítani a korod nem számít! Itt csak a tiszta érzelem szeretet. Egy lány azt tartja a legszebb gesztusnak ha érdeklődsz iránta, fogalkozol vele:). Megéri lehet hogy makacs de minden fiú képes egy lányt magábabolondítani ez tény;). A másik dolog hogy beszédesebb vagy írásban, chatekben az csak azért van mert még nem tártad fel magad. Próbáld meg legalább annak az eggy lánynak önmagad adni de barátként kell közelítened hozzá. Túl sok lenne egyszerre hogy alig beszéltek és egyszer csak bevallod neki hogy "hé figyi szeretlek". El kell érned hogy többet érezzen irántad mint egy szimpla barát:). Ne búslakodj ha nehezen megy. Tudsz érte küzdeni egy igazi férfi képes erre és teis! Ha meg nem sikerül: Ezer lány sőt rengeteg lány van még ezen a Földön de azis meglehet hogy épp ott van az a lány az orrod előtt csak lehet hogy még nem vetted észre!:-) legyél kitartó erős vagy képes vagy rá!
2016. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne menj be full részegen suliba ha beüt valami gikszer kicsapnak. Persze pár deci az adná én is mentem suliba piálás után de még a végén az a csaj úgy gondolja hogy alkesz vagy vagy valami. Egyebkent ne csinálj semmi meggondolatlant és sok sikert.
2016. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne félj felvenni vele a kontaktust, ez olyan szerencsejáték mint a tipp mix 50-50.
2016. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, öcsibogyó! 16 évesen kinőhetnél már ebből a szerelmet vallós tinikorból. Lehet, hogy egy 13 éves fruskánál célt érnél vele, de egy 18 éves, majdnem felnőtt lány körbe fog röhögni. És mivel nevetni nem jó egyedül, mindenkinek el fogja mesélni, hogy vele nevessenek. Kell ez neked? Ilyen korban a lányok egyébként is gyorsabban fejlődnek a fiúknál, még a velük egyidős srácokat is gyereknek érzik magukhoz képest.

Ha ilyen nagyvadra fened a fogad, akkor először komolyodj meg.

2016. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!