Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szeretnél YouTubeozni,...

Nagyon szeretnél YouTubeozni, de félek komolyabban elkezdeni. ( (Többi lent?! ) )

Figyelt kérdés

18 éves leszek. Már több éve gondolkodom ezen, de hibáim miatt félek komolyabban elkezdeni YouTubon videózni.

Kancsal vagyok, nem annyira látszik mert már volt mütétem, ezért is ''félek'' az emberektől. És beszédhibám is van(selypités), nem olyan feltünően, de azé mégis csak beszédhiba.

Úgy érzem meglenne a tehetségem hozzá, már több videót is csináltam, amiket többen is elismertek.

Szerintetek hogy állnának hozzám az emberek ha komolyabban belevágnák?



2016. aug. 7. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele nyugodtan!
2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valahogy az önbizalmadat tedd rendbe előtte, mert elég szemetek az emberek, mármint sokan tudnak rögtön okoskodni a youtube-on. de persze vágj bele, de legyenek körülötted olyan emberek akikkel ezeket a negatív dolgokat ki tudod beszélni. és mosolyogj, viccelődj a saját hibáidon, sztem akkor szimpatikusabb leszel a nézők szemében, mintha állandóan ezen aggódnál.
2016. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miről videóznál? Egy próbát megér. :)
2016. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

gameplayek.

Barátaimmal kihivásokat, vlogokat, paródiákat, stb. :)

2016. aug. 7. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed a megjelenésed nem szalonképes, nem kötelező mutatnod magad a videókba.
2016. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ennek én se látom sok értelmét.
2016. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nézek olyan videósokat, akiknek szintén van valamilyen beszédhibájuk, vagy a külsejük kevésbé..hmm..esztétikus(?? Ez hülyén hangzott, de nem akartam bunkón fogamazni, szóval érted). Mégis egy csomó követőjük van és azon emberek 99%-át, akik a videóikat nézik, a legkevésbé sem az érdekli, hogy hogy néznek ki, meg milyen a kiejtésük, mert viccesek és jó videókat csinálnak.

Mindig, amikor bizonytalan vagy magadban, jusson eszedbe, hogy még Molnár Krisztiánnak is vannak rajongói. Őt nem hiszem, hogy alul tudnád múlni.

Egyébként ha gondolod, privibe belinkelhetnéd valamelyik videódat, ami sokaknak tetszett, kiváncsi vagyok :P

18L

2016. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 +1 Mondjuk MK-t nem azért nézi az a pár nézője, mert húdejó, hanem mert jókat lehet rajta röhögni (mondjuk én már nem nézem, szerintem siralmas. De a medencés vidije paródiáján jót röhögtem XD)
2016. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!