Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy gond az ha 21éves fiatal...

Nagy gond az ha 21éves fiatal fiú vagyok és nem járok diszkóba? Ettől még úgyanúgy van az embernek fiatalsága stb? Baj ha kicsit komolyabban gondolkodom?

Figyelt kérdés

Nos 21éves fiatal férfi vagyok jelen esetben egyedülálló bevallom őszintén soha nem voltam eddig diszkóba szórakozóhelyeken mint pl a RIO, Liget, KRAFT, stb.. Valahogy nem éreztem úgy hogy elszeretnék menni diszkóba,sok velem egykorú ismerősöm viszont jár szinte minden hétvégén. Nincs bajom ezekkel a helyekkel a társaságokkal sőt nagyon szeretem a mai zenéket főleg mixelve remixelve viszont úgy éreztem és úgy is érzem hogy nem az én világom a diszkó.Inkább szeretek elmenni egy olyan helyre mint pl egy Billiárszalon, PUB, Romkocsma ilyenek és persze a házibulik. Nos sokan mondják mondták hogy Buta vagyok hogy nem megyek diszkóba mert fiatal vagyok és akkor így nincsen fiatalságom hogy nem járok diszkóba stb.. Aztán a másik amivel sokszor nyaggatnak hogy komolyabban gondolkodom a koromhoz képest ezt értik azon hogy én már 21évesen azon gondolkodom amin más 30as éveiben járó ember.

Nos nem tudom hogy igazuk van e. Komoly véleményeket kérnék.


2015. júl. 3. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Bajnak épp nem baj,de ha komolyan gondolkodsz,akkor hogyhogy elutasítasz olyasmit,amit még nem is tapasztaltál? Egyszer,mikor hívnak (gondolom vannak barátaid és hívnak ilyen helyekre,nem ezzel van a gond),akkor mondj kivételesen igent. ha nem tetszik,akkor illedelmesen elbúcsúzol és hazamész. Legközelebb mondhatod,hogy azért nem mész,mert ez volt a tapasztalatod,nem érezted jól magad,meggyőzőbb,mint az,ha azt sugallod,hogy több vagy a veled egykorúaknál.
2015. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszer mondjuk tényleg elmehetnél, ha másért nem, csak kipróbálni, hogy milyen, mert azután hitelesebben tudod majd elutasítani, ha nem tetszik :D


Egyébként szerintem egyáltalán nem ezen múlik, hogy valaki kiéli-e a fiatalságát vagy sem. Attól, hogy valaki nem jár diszkóba, lehet teljes értékű fiatal :D Engem se vonzott soha a diszkó, bár én viszonylag sokszor voltam, főleg gimis koromban, de leginkább azért, mert sodródtam az akkori osztálytársaimmal. Viszont egyetemista koromban, amikor olyan korba léptem, hogy lesz**rtam, hogy mások mit gondolnak arról, hogy mit csinálok, és nem is érdekelte már másokat annyira, én sem éreztem szükségét egyáltalán annak, hogy diszkóba menjek. Egyszer vagy kétszer voltam csak az egész egyetem alatt! Mégsem maradtam le semmiről, mert kocsmázásokban ugyanúgy részt vettem, kolibulikon is rengeteget voltam, aminek inkább házibuli feelingje volt, és persze házibulikon is stb.


Engem egyáltalán nem köt le a diszkó, sőt, eléggé unalmasnak találom. A zenéjét sem szeretem, a hangerő pedig kifejezetten idegesít (nem bírom a monoton, hosszan tartó, iszonyúan hangos dübörgést, ideges leszek tőle), az órákon át tartó ugrabugrálás pedig kifejezetten unalmas a számomra. Az igaz, hogy lehet idegen lányokat fogdosni, új lányokkal táncikálni és lesmárolni őket, ha nagyon jól megy a dolog, akkor meg is lehet őket dugni utána, de igazából ezekből egy idő után kinő az ember, komoly kapcsolatot nem diszkóban fogsz keresni, ha már arra van igényed. És egyébként is, engem mindig idegesített, hogy úgy kell "ismerkednem", hogy a szavát sem értem a lánynak és ő sem az enyémet. Az egész csak a külsőre megy, mindenki kifényesíti a p*csáját, aztán megy árulni magát... Húspiacnak, kiábrándító, felszínes dolognak tartom ezt, és bizonyos szempontól szánalmasnak is. Szóval az a lényeg, hogy én borzasztóan unalmasnak tartom, sokkal izgalmasabb egy házibuli, mert ott nagyobb esélyed van arra, hogy a dumáddal vegyél le a lábáról egy lányt és nem csak a kinézeteddel. És egyébként is jobb, én mindig úgy tudok a legjobban szórakozni, hogy társaságban beszélgetünk és iszogatunk, nekem nem kell ugrabugrálni és megsüketülni ahhoz, hogy jól érezzem magam.


Szóval ízlés kérdése a dolog, és elég sok fiatal nem jár diszkóba, akik viszont jól elvannak a kocsmákkal, biliárddal és a többi más dologgal. A lényeg, hogy mindig azt csináld, ami neked esik jól, ne azért menj ide vagy oda szórakozni, mert a többiek is azt csinálják. Neked legyen jó, és akkor nem fogsz semmit sem bánni és sajnálni.

2015. júl. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam diszkóban. És egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá. Jobban szeretek szabadidőmben olvasni, sétálni, mint magamat felcsináltatni, leinni és mindent összehányni. Sok barátnőm ezt teszi.


27/L

2015. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úristen, már miért lenne baj?

Ne érdekeljen az téged, hogy mások szerint neked milyennek KÉNE lenni! Te te vagy, olyan, amilyen, és amíg ezzel nem ártasz senkinek, addig az égvilágon semmi közük hozzá!


Mondjuk ha téged tényleg foglalkoztat vég nélkül a diszkó gondolata, ha kíváncsi vagy, vagy nem hagy nyugodni, akkor szerintem is menj el egyszer-kétszer, és akkor majd meglátod, miért nem mentél eddig.


Nekem is sulis koromban kimaradt a diszkó, majd csak dolgozó emberként mentem el párszor, 23 és 25 éves korom között, és folyton azzal az érzéssel mentem, hogy "hátha most végre megértem, miért jó ez".

És mikor végre megértettem, azt értettem meg, hogy MÁSNAK miért jó ez (kábultan vonaglani idegenekkel összedörgölőzve az agybénító zajban, füstben), akkor megnyugodtam, hogy ez tényleg nem az én világom, és nem mentem többet.


A romkocsmák szerintem is sokkal jobbak, de azért, mert én beszélgetni szeretek, nem agyzsibbadni. Pedig táncolni is szeretek, de inkább magamban, otthon. A barátokkal inkább dumálok.


Az megint miért lenne baj, hogy komolyabban gondolkodsz a kortársaidnál? Ez legfeljebb őket zavarhatja, mert nem beszéltek teljesen egy nyelvet. Barátkozz akkor idősebbekkel (is). De ne hagyd, hogy más mondja meg neked, milyennek kéne lenned! ;)

31/N

2015. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gond.


Én sem járok diszkóba, az oka, hogy hányingerem van a helytől, meg azoktól is, akik oda járnak.

Inkább koncertekre megyek, számomra az sokkal normálisabb közeg.


Én azt tartom szánalmasnak, ha valaki nem bírja felfogni, hogy nekem többet ér az, hogy olvassak, tanuljak, vagy csináljak valami értelmeset diszkózás helyett.


Felőlem járjanak diszkóba, meg ilyen-olyan szórakozóhelyekre, csak engem ne fárasszanak vele, nem érdekel.

2015. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komoly és őszinte válaszokat mindenkitől.

Nos NAGY igazságokat írtatok nekem és segítettek tényleg nekem abban hogy átértékeljek néhány dolgot tulajdonságomat szóval megértettem azt hogyha eddig nem mentem el diszkóba akkor az mind csak azért volt és azért van mert másabb a nevelésem másabb közegben nőttem fel az ismerőseim barátaim haverjaim is mások voltak és más embertípusok. Ezért van az hogy komolyabban gondolkodom mint velem egykorú társaim. Nekem nincs bajom azokkal akik diszkóba járnak hiszen úgyanúgy emberek csak másabb környezetben emberekkel nőttek fel. . Az tény és valóság hogy idősekkel jobban kijövök és ezért is van az hogy idősek köreiben jobban elfogadnak megértenek engem. Tehát a döntésem az az lenne hogy nem megyek el diszkóba együtt élek azzal hogy vannak diszkók szórakozóhelyek és olyan emberek akik oda járnak,maradok inkább a koncerteknél, romkocsmáknáknál, Pub, billiárd szalonoknál,Szabadtéri rendezvényeknél, és némely kúltúrális helyeknél, max egy mozi mert azt szeretem. Ha netán a sors úgy hozza

hogy egyszer meghívnak egy diszkóba elhívnak akkor elmegyek egyszer kipróbálom az élmény miatt de megőrzöm magamnak hogy milyen,viszont nem marad az életem része.

Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat.

2015. júl. 4. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem látom, mi összefüggés van a neveltetés, a komolyság és a diszkózás között. Szerintem semmi.


Sok embert ismerek, akik mester szakra járnak egyetemre, tanulmányaik jelentek már meg, okos és komoly emberek, és mégis járnak hétvégén diszkóba. Illetve én egyházi iskolába jártam annak idején, és még a lelkészek gyerekei is jártak diszkóba, és ez mindenkinek teljesen normális és természetes volt.


Szerintem csak annyiról van szó itt, hogy mindenkit más szórakoztat. Lehet, hogy téged nem szórakoztat a diszkó, hanem a romkocsmák, másnak meg a diszkó a jó és a romkocsma az unalmas. Mindenkinek más a jó, mástól érzi jól magát, más szórakoztatja. De ez nem függ attól, hogy ki hogy van nevelve és hogy komoly ember-e vagy sem. Attól még hogy valaki diszkóba jár, lehet okos, komoly ember és jó családból származó, jól nevelt valaki.

2015. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!