Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten belül hol tudnék...

Budapesten belül hol tudnék japánokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anime fan, meg semmi hasonló. Egyszerűen szeretnék ismerkedni japánokkal,hogy megismerjem jobban a kultúrát és a nyelvüket. Vannak esetleg direkt japán rendezvények Budapesten,vagy klubok, ahol lehet ismerkedni?

2016. aug. 9. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A Halászbástyánál és a Mátyás-templomnál egészen biztosan.

Engem ott szólítottak le, hogy csináljak fotót róluk.

És ezek naponta több százan vannak ott.

2016. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
1125 Zalai út 7
2016. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi,de kicsit komolyabb válaszokra számítottam. A nagykövetségre nem fogok bekopogni azért,hogy ismerkedjek,ez nem így megy szerintem :D.

Első: az a baj a turistákkal, hogy én nem 1-2 mondatot akarok váltani egy bizonyos emberrel,hanem többször is szeretnék beszélgetni személyesen. Szóval ez még akkor sem jó megoldás,ha valóban japánokkal lehet ott összefutni és nem kínaiakkal,mert én azokat szoktam látni többnyire (igaz én a citadellán).

2016. aug. 9. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Japán éttermek? Elte-Japán szakon tanárok
2016. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járnak japán diákok az orvosi egyetemre, szóval szorgalmi időszakban a Semmelweis Egyetem környékén összefuthatsz velük.
2016. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
Nem tudom hogy ez mennyire segít tudom személyesen akarsz beszélni velük, de van egy interpals nevű oldal ahol lehet japánokkal beszélni
2016. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!