Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy egyszer...

Hogy fogadjam el, hogy egyszeruen soha semmi nem lesz kozottunk?

Figyelt kérdés

Nagyon regota bele vagyok bolondulva egy pasiba. Egyreszt most massal van, ez az egyik oka, hogy nem lesz kozottunk semmi, aztan szinte soha nem latjuk egymast.Utoljara szeptember elejen futottunk ossze. Harmadreszt mindig is nagy nocsabasz hireben allt, es tudtommal a jelenlegi baratnojet mar az elejen megcsalta.

Ugyanakkor, ha lenne is kozottunk valami, soha nem hagynam, hogy egy ilyen pasi az agyba vigyen, hiaba tetszik kulsore is. Megis miert nem tudom akkor elfelejteni?

22L


2015. dec. 25. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom jol nez ki...Emiatt is könnyen beleeghet egy (tapló) pasi az agyadba. Meg hat néhány nőnek az ilyen nőcsábász pasik is 'felkelthetik' az érdeklődésüket. Ezt magamon tapasztaltam...Egy nagy feregnek tartottam az illetőt, 2 hónapra ra meg azt akartam, hogy szanaszét...:D

Mondjuk Te pont nem akarsz vele agyba bújni...:|

2015. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyetlen oka, hogy nem akarok vele lefekudni az az, hogy nagyon kezdo vagyok szex teren, nincs sok tapasztalatom meg a masik az,hogy felek, hogy keveset tudnek neki nyujtani.
2015. dec. 25. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért van önellentmondás abban, amit írsz.


"Ugyanakkor, ha lenne is kozottunk valami, soha nem hagynam, hogy egy ilyen pasi az agyba vigyen, hiaba tetszik kulsore is."


Most akkor döntsd már el, mit akarsz. Ez a mondat azt sugallja, hogy azért nem hagynád, hogy ágyba vigyen, mert csak egy lennél a sok közül és te nem "olyan" vagy...


Amúgy meg látszik, hogy tényleg kezdő vagy, felhívod vagy ráírsz és kész, ha tényleg tetszel neki (amit amúgy nem hiszek), akkor egyből rádhajt és megdug. Az ne tartson vissza, hogy kezdő vagy, hogy is mondjam... ez egy pasit nem igazán érdekli :D Egy skalppal több leszel neki és kész, végülis ezt akarod, nem?

2015. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!