Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan, miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan, miért hiszik azt, hogy az előváladék tartalmaz spermát?

Figyelt kérdés

Olvastam már erről pár,könyvet és mindegyikben azt irja,hogy

nem tartalmaz,most akkor mi van?


2013. jan. 8. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig tartalmaz. Milyen könyvet olvastál te?
2013. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Valamennyi mértékben tartalmaz mert a sperma és az előváladék ugyanonnan jön. Mondjuk nem vagyok biológus.. lehet hogy tévedek..
2013. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tartalmaz te ökör

egy könyvet én is tudok írni...

2013. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Amit anyád,soha nem mondott el a szexről".
2013. jan. 8. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig tartalmaz spermát az előváladék...
2013. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mert megnézte mikroszkopon.
2013. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tartalmazhat, nekem ezt a nőgyógyászom mondta, elég jó szakembernek tartják és nekem se volt még soha panaszom rá. Ahány internetes cikket olvastam az mind azt írta hogy tarlamaz ezek a cikkek azért ált. megbítható helyről voltak nem pedig random emberek agyszüleményei
2013. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét félnek van igaza. Maga az előváladék nem tartalmaz spermát, de "útközben" kerülhet bele, így effektíve tartalmazHAT. Ez olyan, mint amikor a müzlire ráírják, hogy nyomokban fűrészport és mogyorót tartalmazhat: nem eleme a terméknek, de a gyártási folyamat során belekerülhet.
2013. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyit felejtettem ki: a mindennapi élet tekintetében igenis lehet benne, nekünk meg ez számít ugyebár.
2013. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :))
2013. jan. 8. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!