Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A feminista nők miért utálják...

A feminista nők miért utálják a férfiakat?

Figyelt kérdés

Azt mondják, undorító szokásaik vannak, és nem akarnak rendes kapcsolatot csak dugni. Minden férfi ilyen?

Mert szerintem nem de ők ezt állítják.



2016. aug. 13. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
A legtöbb feminista idióta.
2016. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eznemlényeges ***** válasza:
80%
Ezek nem a feministák, hanem a feminazik
2016. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Ezek elég vitatható állítások,főleg az utolsó.Pont hogy a nők azok akik ha nem dugod az első 3 randi valamelyikén akkor kb elkönyvel pipogyának és nem találkozik veled többet.
2016. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem feminizmus. Ezek betegek.
2016. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Feminista nő vagyok, és nem utálom a férfiakat.


Szerintem sem csak dugni akarnak, több rendes van, mint szemét, és nőből is van szemét, nem szent mind.


Nekem pont ez a feminizmus: nem nézem a nemet, hanem a tetteket. Nincsenek nemhez kötött elvárásaim vagy előítéleteim.

2016. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, te inkább vagy humanista.

A feministák az egyenjogúságot hirdették, természetesen a céljukat elérve kerestek valami újat, mert nem akartak lekerülni a porondról. Belőlük lettek a feminácik, akik már a női felsőbbrendűséget hirdetik, ők a nősoviniszták. Nemi alapú szélsőségesen megosztó társadalom az ideájuk, ahol a férfi mint kiirtandó lény szerepel.

Hogy miért utálják a férfiakat? Senki sem lát bele a beteg elméjükbe, megkérdezni meg nincs értelme, mert nem tudnának használható választ adni (a minden férfi erőszakoló nem valami nyomós érv, mivel valóságtartalma erősen tart a nullához).

2016. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

feminista vagyok, a #7 nagyon durvakat hallucinal 😂

eloszor is ne altalanositsunk, biztos vagyok benne hogy nem kerdezted meg a vilag osszes feminista nojet. en nem utalom a ferfiakat, rendes kiegyensulyozott kapcsolatom van.

nyilvan akik mondtak neked, ok is durvan altalanositottak.

magyarorszagon ott tartunk, hogy a nő meg mindig a haztartasbeli rabszolga, mosson fozzon takaritson, nevelje a gyerekeket mikozben mar munkaba is jarjon kozben 👌🏻 az a feminizmus, hogy a nemek egyenloek. ergo nem fogok a pasim utan takaritani, mosni meg még etetni is, esetleg a segget ne toroljem ki? nem a gyerekem, es en meg nem az anyja vagyok. felnott leny akinek tudnia kell gondoskodni magarol. tehat kozosen fozunk.. en porszivozom o felmos... nem a cseledje vagyok hanem a parja

2016. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szalmabáb érvelés a kérdésben.


Üdv,

egy nem feminista férfi

2016. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Wikipédia a barátotok. Nézzetek utána a feminizmus fogalmának, és ne általánosítsatok pár vad, agresszív Tumblr-ös FEMINÁCI picha miatt.

A feministák és feminácik NEM ugyanazok. Ennyire nehéz lenne ezt felfogni?

2016. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Hadd tudjam jobban magamról, hogy mi vagyok. Feminista.


A feminizmusnak is rengeteg formája van. Nemrég olvastam egy rémálmot, mert nem vélemény vagy esszé volt, csak egy szófosás arról, hogy a világon egyetlen házasság sem boldog, mert minden férfi szemét. És senki ne házasodjon meg. Nekem ez ne feminizmus. Sima férfigyűlölet, aminek a feminizmushoz semmi köze.

2016. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!