Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a karrierist...

Mi a véleményetek a karrierista, vagy törekvő vállalkozók nőkről, akik a férfiakat csupán eszköznek tekintik?

Figyelt kérdés

Két dolog érdekli őket: a munkájuk és önmaguk. Minden mást e kettő eszközének tekintenek.

A férfiakat közömbösen használják munka elvégzésére, a céljaik elérésére, illetve önmaguk szórakoztatására.


Persze számtalan ilyen férfi is akad. De most engem az érdekelne, az ilyen nőkről, kinek, mi a véleménye. Érdekelne nők és férfiak állásfoglalása!



2015. dec. 12. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Az,hogy az ő dolguk én semmit nem gondolok róluk,sem jót sem rosszat,nem mindenkinek azt a példát kell követnie,hogy elvégzem az iskolát,dolgozom egy kicsit,lesz egy szép eskűvőm,gyerekek és ennyi.

Ők mást választottak és nekik ez megfelel.

2015. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
miért, mi a franc közöm van hozzá, hogy mások hogyan élnek?
2015. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Határozott, erős NŐ aki elért valamit az életbe saját erejéből. 27/F
2015. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,ilyen vagy,mert a 3 mast jól felpontoztad..
2015. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Értelmes férfi vagy messze elkerüli ezeket,vagy betöri őket mint a lovat .
2015. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Azzal nincs baj, ha valaki karrierista, viszont ha átgázol mindenkin, az már nem annyira szerencsés. Nem ítélem el őket, mindenkinek más a fontos, nincs jogom felülbírálni Mások értékrendjét. Viszont az biztos, hogy én nem tudnék így élni, (annak ellenére hogy vannak céljaim, és teszek is a megvalósításukért) mert sokkal szociálisabb alkat vagyok ennél.

Nyilván ez számít a párválasztásnál, tehát egy ilyen típusú nő vagy olyat válasszon, aki hasonló gondolkodású, vagy egy szubmisszív alkatú férfit, akit kedvére irányíthat. Így azért lehet működő kapcsolatot kialakítani.

21/N

2015. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem azzal van a legnagyobb problémám, hogy állandóan belepofázunk mások életébe. Semmit nem gondolok róluk, ha nem tetszik, ne kezdj velük. Számtalan egyéb okból lehet még nem járni valakivel, számodra ez az egyik.
2015. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen nagyon kevés van, érzelmek nélküli, gátlástalanul célratörő életet csak szociopaták tudnak gond nélkül, természetükből fakadóan élni. A többi csak próbálkozik ezzel, a legtöbbet végül utoléri a nemezis.

Sikeres élethez, karrierhez nem kell senkit eszköznek tekinteni. Magam részéről bírom az okos, céltudatos, határozott csajokat, a legjobb barátnőim ilyenek, a kérdésben leírt típus emberi része viszont taszítana. Sokkal többre értékelem azt, aki a karrierépítés mellett is meg tud maradni nőnek és normális embernek. Összemérhetetlenül nagyobb teljesítmény a munkát, vállalkozásépítést és a párkapcsolatot, családot összeegyeztetni, mint hideg, érzelemmentes robotként végigmelózni egy életet, keresztültaposni bárkin és bármin.

2015. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Roland G. ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj ha egy nő határozott és célratörő,de az már baj ha önző,mert előbb-utóbb rádöbben,hogy egyedül van és úgy is marad.Ha ez neki így jó,akkor hajrá!Mindenkinek joga van eldönteni,hogy mit akar az életben.
2015. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szimpatikus ha egy nő karriert épít, nincs szüksége támogatásra, életképes stb... És nem hagyja magát irányítani, vagy, hogy lehúzzák.

N

2015. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!