Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyeim! Ti miért ásítoztok...

Hölgyeim! Ti miért ásítoztok egy pasi mellett?

Figyelt kérdés
Ha unjátok, vagy ha álmosak vagytok? Pl egy jó pasi odaül ismerkedni és beszél dolgokról, ti pedig ásítoztok. Miért?

2016. aug. 15. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kettő variáció van igen.

De altalaban ha unom a sracot akkor nem asitok, hanem otthagyom. Ha mar asitok az unalomtol akkor annak trnyleg nagyon unalmasnak kell mar lennie es jo sokaig kell beszelnie...

2016. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de ha álmosak vagytok és ásítoztok, akkor nem lehet hogy a pasi félreérti és unalmasnak gondolja saját magát? :D
2016. aug. 15. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Például mert ásítanunk kell.
2016. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a pasitól független az oka, meg szoktam mondani: ne haragudj, hogy ásítozom, nem neked szól, csak napok óta nem alszom, blablabla. Ha miatta ásítozom, akkor végülis mindegy, csak jól járhatok, mert esetleg észreveszi magát és békénhagy.
2016. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most a kerdes elolvasasa utan muszaj volt egy hatalmasat asitanom :D nem veletlenul mondjak, hogy "ragalyos" :)

Amugy en azert, mert vagy tenyleg halalosan faradt vagyok vagy mert kegyetlenul unom. De utobbi esetben inkabb valami "surgos" indokkal lelepek hamar, nem varom meg, hogy elaltasson a mondokajaval.

2016. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azért kérdezem, mert mellettem a legtöbb nő ásítozik. Egy nővel megismerkedtem a vonaton, aki nem ásított, hanem érdeklődőnek tűnt, és hát... beleszerettem. :) Persze többet nem láttam. :D
2016. aug. 15. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Energiavámpírok mellett szoktam ásítozni, ha nincs más oka. Mert ha nagyon fáradt vagyok, keveset aludtam, akkor jó társaságban is előfordul, amikor egy picit leül a beszélgetés. De ha friss vagyok, levegő is van a helyiségben és ásítoznom kell folyton, akkor ott tuti energia leszívás folyik.
2016. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 szerintem én is az vagyok, csak én keveset beszelek es mosolygok. Azt mondjak az energiavampirok sokat beszelnek.
2016. aug. 15. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Állítólag és tapasztalataim szerint sokat panaszkodnak, azért a sok duma. Szerintem a legtöbb embernél csak átmeneti állapot az energia leszívás, amikor nagyon rossz passzban van.
2016. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha unalmas.
2016. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!