Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h úgy érzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h úgy érzem egy 40-es pasi huszonéves nő mellett jobban félrekacsint, mint ha 40-es nője lenne?

Figyelt kérdés

Állítólag szeret/szeretett az illetől,nagy köztünk a korkülönbség. Mondtam neki h majd talál korához illő nőt,mert én nem éreztem elég jónak magam hozzá. Féltem h mellettem társkeresőzőtt volna.(meg nagy a szexuáls étvágya) most együtt van egy hasonló korúval, és úgy gondolom mellette nem mer úgy más nőknek irogatni a neten. (badoo, megd-gnád.com,stb..)


vagy szerintetek ugyanugy netezget,ha már előtte is ezt tette és nem tud róla leszokni vagy a nő kordában tartja megadja neki ami kell,és nem érdekli a férfit a társkereső? Egy idősebb jobban kielégíti mint egy jóval fiatalabb?



2016. júl. 27. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:

-aki félrekacsintgat az egyik mellett, semmi garancia, hogy a másik mellett nem fog félrekacsintgatni

-a félrekacsintgatás lehet, hogy teljesen ártalmatlan, csak szereti az embereket, szereti érezni, hogy ő kell másoknak és tudja hol van a határ/ vagy nem tudja - nem tartja be a határokat, és sajnos ez csak hosszas együttélés után derül ki, ha kiderül egyáltalán vagy csak magnnyomozó által

-önértékelési zavarod van, ha azért álltál félre, mert magad nem tartod elég jónak

-a korkülönbség amúgy lehet gond, de nem az elején lesz, hanem később, ha nagyon eltér az életritmusotok, az idősebb fél nem ad magára és ez zavarja a fiatalabbat

-ugyanakkor amiért a fiatal párt az idősebb elhagyja az az szokott lenni, hogy érzelmileg éretlen, nem felnőtt fejjel gondolkodik, nem tud vele mélybeszélgetéseket folytatni

-ha a fiatalabbik fél gondolkodása érett, és az idősebbik fél fiatalos, sportos, ad magára, nem a korkülönbség lesz a probléma

-további problémaforrás, hogy a környezet hogyan kezel titeket és erre ti hogyan reagáltok


-ha nem csak az önértékelését fényezi, és társkeresőkre regisztrál be, és állandóan bibéről-bibére szállna akkor vagy talál egy olyan párt aki ezt elnézi neki, vagy partner neki ebben és pl swinger klubokba jár vele, de az az igazság, hogy normális emberek ezt nem viselik el sérülés nélkül, kell egyfajta másság ehhez, vagy pedig a partner iránti empátia hiánya és csak a középfele viszketése után megy

- a párkapcsolati hűtlenségnek amúgy komoly egészségügyi kockázatai is vannak, egy ilyen társsal, vagy akár vele alkalmi kapcsolattal az egészségedet is kockára teheted

-tyúk vagy tojás: most a 40-es nő csapta le a te kezedről, vagy te akarod az ő kapcsolatukat szétfúrni? emberéletekről van szó, élettársi kapcsolatokról akik éveken keresztül pénzt költenek egymásra, egy kapcsolat szétbombázásával egy vagyoni elszámolást is beindítasz és esetleg véglegesen szétugrasztod őket, holott te bizonytalan vagy önmagadban. Biztos ez a pasas kell neked?

2016. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első nagyon szépen felsorolt mindent. Van még más is konkrétan a felek szexuális igénye. Elég sok kapcsolatról, házasságról tudok, ami ez végett ment tönkre. Lehet közös érdeklődés, mélyenszántó, tartalmas beszélgetések, stb. Mikor egyiknek naponta kéne, a másik meg jól el van, ha hetekig nincs szexuális érintkezés. Innentől a korkülönbség mindegy.
2016. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbségen múlik, hanem azon, hogy mennyire becsüli meg magát a nő, és mennyire engedi szabadon a pasit. Van, akit nem érdekel az ilyesmi, nem cseszteti a másikat, és van, aki cseszteti merő önbizalomhiányból.
2016. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem törvényszerű. Teljesen egyén függő, ki kivel passzol jobban. Amellett semmi garancia nincs arra, hogy a hasonló korú nő mellett lehiggad, ha amúgy egy állhatatlan kalandor típus.


:)

2016. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Titánsrác irt nekem privit,én viszont nem tudok neki válaszolni valamiért. talán törölte vagy nem tudom.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki válaszolt,és válaszolni fog esetleg..!!! Ez erőt ad. :)

2016. júl. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!