Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ti melyik lakhatási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti melyik lakhatási opciót választanátok egy fiatal pasi mellett?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a nőnek is van külön lakhatási lehetősége, és időnkként átmegy a pasihoz (26).


- A pasi szobát bérel, és még másik 2 pár is lakik a lakásban mindegyik külön szobában, cserébe a pasinak sok pénze marad közös programokra, kb havi 120k

- A pasi külön albérletet bérel, ekkor közös programra csak olyan havi 60k futja


Közös program értsd: Színház, utazás, állatkert, strand, éttermezés, bowling, koktélozás, sportolás...

Járulékosan a pasi a fizetéséből rendezi az étkeztetést, az albérlést és a rezsit, emellett félre is tesz 100k értékben, megtakarítási számlára.


Épp albérletváltás előtt állok, és nem tudom kiszedni a barátnőmből, hogy ő melyik opciót tudná elfogadni, hiszen még ő is fiatal.



2016. júl. 23. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A külön albérletet mindenképp.
2016. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne a barátnődtől függjön, hisz neked kell ezt megélni az most tök mindegy, hogy neki hogy lenne jó. Nyilván az, hogy másokkal laksz együtt olyan értelemben kényes ügy, hogy nem csinálhattok mindig azt amit akartok, mert másokra is tekintettel kell lenni, de ha ezt választod a spórolás miatt, max többet lesztek nála ha ez neki nem tetszik. Neked kell tudni, melyik helyzetben éreznéd magad jól. Én pl nem csak takarékossági szempontból választanám a másokkal való együtt lakást. Nem szeretek egyedül lenni, nekem szükségem van rá, hogy tudjam nem vagyok egyedül, még úgy is ha amúgy épp egymáshoz se szólunk hanem mindenki csinálja a saját vackában a saját kis dolgát. Ha tudnám, hogy teljesen egyedül vagyok egy lakásban én beleőrülnék.
2016. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem dönt helyetted, szóval feltetted itt a kérdést. Mi lesz, ha egyenlő számú válaszadó támogatja majd mindkét opciót? Pénzfeldobás?

Tanulj meg dönteni.

2016. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

De megismerkednek Veled, ha szingli lennel.

N

2016. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külön albérlet.

Szobát soha, inkább legyen a közös programokra kevesebb pénz, és lehessen egy olyan helyünk, ahol csak ketten vagyunk, nem futunk össze a konyhában, fürdőben, közösségi térben mással. Ennyi erővel az itthon maradást választanám (ha a szoba bérlése lenne csak opció), mert külön szobám itt is van, de legalább olyan emberekkel vagyok együtt, akiket szeretek. :)

2016. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Elsősorban dönts úgy, ahogy neked tetszik, de párkapcsolat szempontjából mindenképp a második opció nyerő. Nem szívesen mennék át 4 másik emberhez, ha mondjuk egyedüllétre vágyom a párommal.
2016. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Külön albérlet.
2016. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

26 éves fejjel már csak azért is a külön lakást választanám, mert ennyi idősen engem személy szerint már frusztrálna a közös albérlet. Egyetem alatt még poén volt a barátokkal együtt lakni, minden nap egy nagy buli, de ennyi idősen, azt gondolom, már ebből kinőttem. Sokkal inkább vágyom arra, hogy legyen egy "felnőttes" otthonunk, ami még ha csak albérlet is, de csak a sajátunk, saját életet tudunk kialakítani.

Mondjuk nekem mindkét opció mesebeli, havi 60ezrünk spec kajára nincs összesen, nemhogy csak a szórakozásra... :) Nem is gondolom, hogy normális lenne havi szinten ennyit eltapsolni, de ez már tényleg csak egyéni vélemény.

2016. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez azért kérdés, mert minden közös programot te fizetsz? Egyébként egyértelműen a külön albérlet.
2016. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyertelmuen kulon alberlet
2017. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!