Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Őrült lennék? Vagy miért...

Őrült lennék? Vagy miért történik ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit csak látásból ismerek. Pár hónappal ezelőtt börtönbe került kegyetlen bűn miatt. Én mégis csak rá tudok folyton gondolni. Tudom, hogy ő egy pszichopata, és teljesen rossz ez a gondolat, hogy én vele legyek, de mégis vonzódom hozzá. És éjjel-nappal arról álmodozom, hogy vele legyek. Valami vonz benne, pedig nagyon sok fiú van oda értem, mégse hat meg egyik se. Már megőrülök, és felakarom venni vele a kapcsolatot valahogy, hogy végre megtudjam milyen valójában és elfelejtsem!!!!!! L/22

2016. aug. 16. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
kamu
2016. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Szeretsz szenvedni.

Nem igazi érzelmeket keresel, hanem valami drámát.

Nem vagy még alkalmas egy igazi felnőtt kapcsolatra.

2016. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, rajtad kívül még sok nő van hasonló helyzetben, köztük én is. Hübrisztofíliának nevezik, vagyis a nő olyan férfi(ak)ba szeret bele, akik valami durva dolgot követtek el. Én is rajongok egy hírhedt (magyar) sorozatgyilkosért.
2016. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az élet igazságos lenne, a pszichopata gyilkosok a magadfajtákon élnék ki a hajlamaikat, ahelyett, hogy ártatlan, normális embereket kínoznak és ölnek meg.
2016. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az kemény.
2016. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínű idealizálod az illetőt, de ha valóban megismernéd, csalódnál benne.

A nők nagy része nem a valós személybe szeret bele, hanem egy ábrándba, egy nem létező valamibe.

A netes társkeresés is ezért fut zsákutcába legtöbbször.

2016. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!