Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ez miért történik meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez miért történik meg velem mindig? Ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés

3-hónapja beszélgetek egy lánnyal, akit facebook-on ismertem meg.. Sok közös van bennünk... Mindennap beszélgettünk egymással. Aztán a napokban elhívtam egy randira, ami tegnapelőtt volt.. A keleti pályaudvaron találkoztunk, aztán elmentünk a Margit szigetre sétálni.. Körbesétáltuk vagy 3x ha nem többször.. Jól éreztük magunkat mindketten.. Sokat beszélgettünk.. Még sosem beszéltem annyit egy lánnyal mint vele.. Szinte mindenről volt témám... Bár kicsit bizonytalan voltam, de próbáltam magabiztos lenni.. Elmentünk a McDonald's-ba is hamburgerezni. A randi végén úgy köszöntünk el egymástól, hogy átöleltük egymást és megpusziltuk.. Az nap facebook-on azt írta, hogy ő nem érez semmit sem irántam csak barátságot és, hogy nem vagyok az esete, holott randi előtt azt írta, hogy szeret és, hogy tetszem neki... (Mondjuk csak most látott elsőnek élőben) Nem ez az első eset, hogy randi után azt kapom, hogy "Nem vagyok az eseted és, hogy legyünk csak barátok" Rosszabbik esetben tiltanak és törölnek.. A lány azt is beismerte, hogy még mindig szerelmes abba a srácba, aki az osztálytársa... Meg, hogy neki ő sokkal jobban... Egyébként a srác "SWAG" "Páva"... Meg hát a lányok körében eléggé népszerű... Majdnem minden lány az ilyen srácokért van oda.. Tisztelet a kivételnek.. Azt majdnem kihagytam, hogy a lányért eléggé sok mindent megtettem.. Miatta vállaltam diákmunkát.. Kukoricacímerezésre mentem 8-órába.. 10 hektáros 800 méteres kukoricaföldön dolgoztam, csak, hogy meglegyen a pénz az útiköltségre valamint arra, hogy elhívhassam valamire... Mondjuk sejtettem, hogy nem fog összejönni.. Rosszul nézek ki... A külsőmön nem tudok változtatni.. Elállnak a füleim és azt csak műtéttel tudnám korrigálni, ami nagyon drága.. Már gondolkoztam azon, hogy diákmunkára megyek ismételten és meggyűjtöm rá a pénzt.. Lányok! Tényleg ennyire nagy hátrány ha egy fiúnak elállnak a fülei? Még sosem volt barátnőm, de úgy érzem, hogy nem is lesz mert hiába próbálkozok.. Egyszerűen sosem jön össze.. Ez volt a hatodik eset... Tegnap aludni sem bírtam.. Rosszul éreztem magam, de még most sem érzem jobban magam.. Egész este csak az járt a fejemben, hogy vajon mit ronthattam el.. Magamról annyit, hogy kedves vagyok, udvarias, őszinte, (Kicsit félénk, önbizalomhiányos és szeretethiányos)

19/F (A lány 17 éves)



2015. aug. 5. 17:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
15%
én ismerek egy olyan srácot (18) aki azt hitte magáról hogy eláll a füle , holott senki sem vette észre. Meg is csináltatta egy csomó pénzbe került legjobb sebésszel meg minden, de látszik hogy nem normális. Szerintem nem ez lehet a baj ;)
2015. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Pedig más baj nem lehet... A külsőm nem tetszett neki, nem a belsőm....
2015. aug. 5. 17:14
 3/50 anonim ***** válasza:
30%
akkor ha egy kicsit megnöveszted a hajad akkor eltakarja , és nem látszik .
2015. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Egy kép sokat segíthetne, ha gondolod privibe is küldhetsz.

Ne keseredj el!Bármikor szembe jöhet a nagy Ő.

Sok sikert!! :)

2015. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
32%
Ez hülyeség, hogy a füleid miatt. Sok pasinak eláll a füle, mégis van olyan, akinek "jól áll". Higénia, bőrápolás megvan? Milyen ruhákat viselsz? Nem kell itt swagnek, meg yolo-nak lenni, egy átlagos öltözködéssel is lehet vonzónak lenni. Mellesleg a frizura is sokat számít a külsőnél.
2015. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
32%

hali

ha küldenél egy képet akkor az segítene de a műtétet inkább hagyd mert nem biztos, hogy jobb lesz mert mi van ha csak rosszabbodik?

2015. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, hogy a külsőmmel van a baj, hiszen meg is írta, hogy nem vagyok az esete... Szóval nem tetszettem neki, ami érthető ilyen külsővel.. A hajam jelenpillanat közepes.. Nem annyira rövid, sem hosszú. Már küldtem ezen az oldalon jó pár embernek képet, de sajnos egy sem írt vissza.. :( Szívesen küldök képet, de az elsőnek írjon privátban!
2015. aug. 5. 17:45
 8/50 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt a lannyal is van egy kis problema MIAZ hogy ő facebookon mondja meg neked h csak baratkent tekint rad miutan elmentetek a margit szigetre es meg is hivtad hamburgerezni es utana akkor kozli hogy nem vagy az esete vagy mit irtal .kicsit pofatlansag szerintem az ilyen nem erdemel meg egy fiut sem
2015. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Ha zavar a füled növezd meg a hajad. Nekem se a legszebbek de én lány vagyok és a hajam eltakarja. Ha meg felfogom a hajam teszek mások véleményére te is tégy így. De nem nincs olyan hogy ronda vagy! 1 meg változni fog az arcod a tested és mindened 2 meg majd jön egy aranyos lány aki szeretni fogja a fuleidet és cukinak fogja találni. Ha eza lány nem az akkor hagyd a francba tapasztalatbol mondom hogy nem jó ha egy fiú nem fogadja el hogy csak barát én sok fiú barátomat ezért utaltam meg. Szóval kitartás előtted az élet lesz más lány is :)
2015. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy 10 ember kért itt tőlem képet egy sem válaszolna... De sebaj..
2015. aug. 5. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!