Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te inkább extrovertált vagy...

Te inkább extrovertált vagy introvertált vagy?

Figyelt kérdés
Ki van többen? Mesélj is magadról, ha akarsz.

2016. aug. 16. 22:00
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%
introvertált vagyok plusz lámpalázas és félénk is. A legrosszabb párosítás, főleg most mikor új suliba megyek és 34-en vagyunk egy osztályban. Majd meghalok mikor órán válaszolnom kell egy kérdésre. 15/L
2016. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ohh teljesen átérzem :(. Sok sikert kívánok a beilleszkedéshez! Mindig nehéz, de csak az első pár nap. Próbálj meg odamenni a legtöbb emberhez és ismerkedni, csevegni legalább 1-2 szót, még ha nagyon nehéz is. Képzeld azt, hogy meztelenek :).
2016. szept. 2. 18:32
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam valahol, hogy csak minden 4. ember introvertált. Szerintem ez reálisabb a fele-felénél, személyesen is azt tapasztalom, hogy jóval kevesebb az introvertált. Ezért van többek között az a jelenség is, hogy aki csendesebb, nem kúr be minden hétvégén valami értelmetlen buliban, azt a társadalom kirekeszti. Ez kicsit eltúlozva persze, meg vannak átmenetek...
2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én lényegében introvertált, "belül élő" és eléggé félénk vagyok, de szeretek a középpontban lenni, és igénylem a szereplést, ugyanúgy, mint ahogy máskor a magányt.
2016. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált,viszont elfogadom,ha valakinek más a bőrszíne/vallása,nem sztereotípiákban gondolkozok.
2016. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Introvertalt. Kicsit talan elvarazsolt, "muveszlelek" tipus. Nem tulajdonitok olyan nagy dolgot az ilyen teszteknek, inkabb viccbol csinalom. Akinek fogalma sincs onmagarol, oke, segit de azert szerintem nem kell olyan komolyan venni, hogy ezalapjan ismerkedj stb. Elvileg entrosen melankolikus (50%), nemi szangvinikus (20%), es flegmatikus keverekevel (20%), minimalis a kolerikus "enem". Illetve ketszer csinaltam ilyen MBTI tesztet egyszer INFJ, masszor INTP lettem (azt hiszem ebbol is latszik mennyit er a dolog :D).

Kitudok allni az igazamert, ha ugy adodik, (es ha a masik kezdemenyez) akkor meg elis beszelgetek ha kell, plusz orult kamasz koromat elem jelenleg (buli stb), szoval nem vagyok remete, de ugy egyebkent jobban jellemzo ram a zarkozottsag, melankolia, maganyossag (jo es rossz ertelemben is). Es nagyon szeretem a csendet.

2016. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

Introvertált. Sosem rajongtam a hangos, zsúfolt bulikért, és nem tudok semmitmondó témákról hosszasan csevegni. Élvezem viszont a kisebb, nyugisabb baráti találkozókat, a kirándulásokat, van, hogy szeretek egyedül elmélyedni egy-egy számomra érdekes feladatban. Fárasztó időszakok után legjobban az kapcsol ki, ha egyedül lehetek a természetben vagy a csillagos ég alatt.


34/F

2016. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált, vérmérsékletem alapján pedig melankolikus, pici flegmatikus beütéssel. Szeretem a nyugit, igazi otthonülő könyvmoly vagyok, kreatív hobbijaim vannak, rajongok a jó sorozatokért és filmekért, de sokszor semmihez sincs kedvem, és csak tengek-lengek mihasznán. Állandóan filózok valamin, mindig kattog az agyam, hajlamos vagyok az önostorozásra és a tökéletességet hajszolom.

Ennek ellenére néha szeretek bulizni, és egy igazán népszerű, extrovertált fiúval járok.

2016. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ambivalens, de kicsit talán kezdek átmenni az introvertáltba, tekintve, hogy nincsenek barátaim, se sok esélyem arra, hogy összebarátkozzak bárkivel is.
2017. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Introvertalt,Rak jegyu,48 eves no vagyok .

Idegesitenek a sokat beszelo,harsany ,nyusgo emberek.Csillagjegy alapjan pl.az Ikrek ...

2017. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!