Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozok és bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozok és bizonyos időközönként hazalátogatók, hogy álltok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Én 6 hetente tudok hazajárni külföldi munkából nő létemre, olyankor 6 hétig vagyok otthon, ezeket elmondom előre, amikor ismerkedek(miutána szóba jön, a most mit csinálsz, dolgozol-e téma) és ezek után általában szépen elpárológnak az emberek.. Másoknak is nehéz így ismerkedni?

Mondjuk én csak néhány évig tervezek így dolgozni, amíg félreteszek bizonyos dolgokra, elvégre 30 éves koromra már szeretnék saját családot, azután pedig Magyarországon dolgozni valamit. S hiába elmondom,hogy csak néhány év sokan úgy tesznek,hogy ó, az sok..

Mint,ha 2 hét után már családot akarna alapítani vagy nem is tudom, hogy ilyenkor milyen érzésem támad pontosan.. Holott egyszerűen nem várom a szőke herceget, fehér ferrarival és villával..



2016. máj. 8. 20:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
félreírtam, *dolgozók.. Bocsánat már, kissé fáradt vagyok, ma is melóztam.
2016. máj. 8. 20:22
 2/20 anonim ***** válasza:

szerintem ha emberileg működik a dolog és mindkét fél komolyan akarja, akkor ezek megoldható poblémák. viszont eleve komolyabb próbatétel elé állítja a kapcsolatot és a benne résztvevőket is.

sokan meg inkább valószínűleg nem invesztálnak sok energiát egy olyan kapcsolatba, ahol előre tudható, hogy ilyen gondokat kell megoldani, inkább keresnek mást, akivel ilyesmik nincsenek.

2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nekem amúgy főként olyan emberektől fura ezt hallani, akik mondják,hogy x ideje nincs barátnőjük és már nagyon akarnak egyet.

2016. máj. 8. 20:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha néhány év, akkor keress néhány év múlva. nekem sem kéne olyan lány, akit évekig alig látok. Ismerkedek olyannal, aki helyben van. Nem akarok 2 hét után családot alapítani, de távkapcsolatot sem. Bocsika.
2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kinek mi :) Köszi a választ.
2016. máj. 8. 22:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolsz, ők ezt komolyan gondolják, nehéz lenne a kapcsolat első szakasza, ha rendszeresen másfél hónapig nem látnátok egymást.
2016. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

egyfelől persze előítélet és szűklátókörűség, hogy emberek így eldobnak egy lehetőséget "csak mert van egy kis gond". de az ismerkedés sajnos ilyen. ha valaki valamiért nem illik az elképzeléseinkbe, akkor azt sajnos ejtjik. mindegy, hogy mi a konkért probléma vele (magas, alacsony, sovány, kövér, túl kopas, túl szőrös, túl szép, túl csúnya, túl sokat poénkodik, nincs humora, túl sokat okoskodik, túl buta, túl lusta, túl sokat pörög, stb). úgy gondoljuk, hogy az túl nagy akadály, ami vagy már az elején is, vagy majd csak később fog gondot okozni, ezért inkább meg sem próbálják.


szerintem is furcsa valahol, hogy olyanok utasítanak el miatta, akiknek régóta nincs kapcsolatuk. viszont érthető, hogy ők pláne egy "teljes idős" kapcsolatra vágynak, nem egy félig-meddig távkapcsolatra.


legalább őszintén megmondják, hogy ez így nekik nem felel meg. sokkal tisztességesebb, mintha belemennének, hitegetnének téged, aztán meg közben tovább keresgélnének és megcsalnának, vagy lecserélnének, amint lehetőségük van rá. (és még csak az sem biztos, hogy ezt csak szándékosan és előre kitervelten tehetnék meg veled, mert még egy régebbi és elkötelezett kapcsolatban is könnyen megeshet, hogy valaki őszintén úgy gondolja, hogy működni fog, majdmegoldjátok, aztán közben mégis zavarja, hogy sokáig egyedül marad és akaratán kívül is elcsavarhatja a fejét egy szembe jövő új lehetőség)...

2016. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Persze, én ezt megértem, meg örülök,hogy őszinték,csak fura,hogy először jönnek ezzel a szöveggel,hogy nincs x ideje párjuk, nagyon akarnak egy normális lányt/ Nőt, akivel lehet tervezni idővel stb. Nekem megmondják, hogy komoly vagyok meg,ha itthon dolgoznék akkor ismerkednének velem tovább. De annak nagyon örülök,h már az elején megmondják, amíg nem kezdünk el kötődni stb. Csak érdekelne,h mások,h állnak ezzel. :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 9. 09:55
 9/20 anonim ***** válasza:

ha jobban belegondol az ember, akkor annyiból jó is, h nem untok egymásra a másikkal, mint mikor a szomszéd utcában lakik, és két métert nem tudnak megtenni egymás nélkül, meg a wc-re kaksizni nem tud elmenni az egyik, mert ott van a s**gében a másik. :D

másfelől bajos annyiból, h nagyon bízni kell a másikban, h addig nem kefél félre, de ezért kell ki/megismerni a másikat, h mennyire megbízható. :) Engem nem zavarna, sőt még érdekesnek is találnám. :)

2016. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 vagyok: bocsi, nekem nem kellett volna írnom ide úgy látom, mert nem dolgozok külföldön, bár szívesen kipróbálnám azt is. :) Én Mo-t képviselem most ebben a párharcban, fideszes vagyok, nem hagyom kimenni az embereket a szenny nyugati országokba! :DDD Hitvány nyugat, ott is büdöset kakilnak, meg itt is, nem? :D
2016. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!