Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt valaki aki gyakran...

Van itt valaki aki gyakran megszenvedi azt, hogy különlegesnek született?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim közül mindenki azt, mondja különleges vagyok vagy egyedi. Ami azt illeti szerintem se vagyok egy hétköznapi valaki. A tanáraim is mind így vallják. De engem ez idegesít. A közönséges emberek sokkal nyugodtabbak és boldogabbak. Ami azt illeti irigylem őket.

De egyben idegesítenek, mert olyan primitívek, hogy nem bírok velük azonosulni. Ebben a helyzetben a legröhelyesebb az, hogy őmaguk pedig különlegesek akarnak lenni és próbálnak is úgy viselkedni, közben pedig az egyedi embereket lenézik, mert nem értik őket. Ez olyan mint, amikor egy csapat feminista azt kiáltja, hogy "le az iszlamofóbiával".

Igaz nálam is így van csak fordítva.


2016. aug. 19. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan mint, amikor egy csapat feminista azt kiáltja, hogy "le az iszlamofóbiával".


Én itt elvesztem.

Ezt fejtsd már ki légyszi.


Ja és: röhej, nem röhely.

2016. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Az írásod alapján szerintem meg meglehetősen középszerű vagy. Szóval megnyugodhatsz, egyáltalán nem vagy nagy durranás, élheted a közönséges emberek nyugodt és boldog életét.
2016. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
De te miben vagy különleges? Akkor hátha jobban tudunk tanácsot adni.
2016. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
74%

Engem a szemeim miatt borostyán és zöld

a kolléganő néha lefáraszt mert egymással szemben ülve dolgozunk és elmélyülve bámulja a szemeimet

3 éve XD

2016. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy különleges ember ezeket nagyon jól tudná kezelni. Úgy látom beolvadsz a lenézős, röhejes tömegbe.

Tehát ne szenvedj, nem vagy nagy durranás.

2016. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Molnár Krisztián is speciális, le is nézi az embereket. Ez alapján eltudom képzelni te mennyire vagy különleges:D
2016. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Itt a legröhejesebb te vagy, aki különlegesnek hiszi magát.
2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is elég sokszor megkaptam már, hogy különleges vagyok, kiskoromban fehér hajam volt és ég kék szemem, mindenki megbámult -majdnem albínó lettem :D. ahogy felnőttem a hajam aranyszőke lett, amit nem festek és a nagy bögre égkék szememet is sokan megdicsérik. de én ettől nem érzem magam többnek, inkább sokszor zavart, hogy megbámulnak vagy szólnak az utcán, vagy csak simán bámulnak még nők is. amúgy engem is érdekelne, hogy miért született a kérdező különlegesnek, ha le se írja, így hogy tudjunk véleményt mondani?
2016. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben a helyzetben a legröhelyesebb az, hogy őmaguk pedig különlegesek akarnak lenni és próbálnak is úgy viselkedni"

Ők feltűnési viszketegség szenvedő emberek.

2016. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy az osztálytársak szájukat tátva irigykednek. Aki esetleg igazán különleges, azt százszor hamarabb kiutálják, és ócsárolják a háta mögött.
2016. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!