Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek hogy egyedül maradok,...

Félek hogy egyedül maradok, miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nincs egy olyan barátom se aki mindig mellettem lenne, suliban, nehéz helyzetben, ilyenekbe.

Es nem szeretek egymagamban lenni mert akkor magányos és önsajnáltató leszek... Tudom nem szabad másoknak megfelelni csak azért hogy kedveljenek, de ha nem töröm magam akkor még annyira se lesz senkim.


2016. aug. 21. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban azt a tényt hogy nincs szükséged senkire céljaid eléréséhez ( tűzz ki célokat)

Végül mind egyedül halunk meg.

2016. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem írtál magadról, így nehéz válaszolni. De vannak hasonló kérdések pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__8..

2016. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért, mit teszel azért hogy legyenek barátaid? Mert a legtöbb ember aki sajnáltatja magát az semmit nem tesz, eddig én ezt láttam... úgy meg nem lehet barátokat szerezni hogy ülsz és sajnálod magad otthon.
2016. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!