Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira egyedül vagyok. évek...

Annyira egyedül vagyok. évek óta nem járok sehova, nincsenek barátaim, barátnőm még nem is volt. Kész feladtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy nagyon jó haverom óvoda óta ismertük egymást, más suliba kerültünk, aztán skypeon tartottuk a kapcsolatot.. játszottunk együtt, néha elmentünk valahová, de én magántanárhoz jártam (pontosabban kettőhöz, ez egy olyan csoport volt, hogy felkészültünk holnapra, felmondtuk a leckét, esetleg gyakorlást kaptunk) de ez egyre több időt vett el, ma már ott tartok hogy nem járok el sehova, már nem hívnak, nem is beszélek vele, már kialakult a saját baráti köre, nem hívnak, mert azt mondják úgyse jövök el sehova, állandóan stresszelek, hogy mi lesz velem, ha mondjuk megbukok vagy hogy lesz-e egyáltalán munkahelyem, jegyek szempontjából szerintem elég szarul állok (matek fizika 2-es, nagyon nem mennek) barátaim egyáltalán nincsenek, barátnőm nem volt soha, pedig már mindenkinek volt legalább egy. Van egy lány.. az osztálytársam, nagyon tetszik, de én neki biztos nem jövök be. Amolyan beszélő viszonyban vagyunk, néha dumálunk, volt egy komoly 2-3 éves kapcsolata, aztán annak vége lett, 3-4 hét múlva talán meg össze jött pár hónapja (talán egy és fél) egy másik sráccal. Egyedül fogok meghalni... barátaim se lesznek soha... próbáltam barátokt szerezni, de csak olyanok vannak, akik amolyan haverok, de nem beszélek velük ilyen bensőséges dolgokról, sőt amit most ide leírok, soha nem fejtettem így ki a környezetemből senkinek. Féltem hogy mit mondanak. AZ osztályomban is csak ülök, ha valaki azt kérdezi valami baj van, akkor azt mondom jól vagyok, mert nem merek erről beszélni. Nehezen barátkozok, ideges vagyok idegen társaságban. Sőt, ha mondjuk felvenném a régiekkel a kapcsolatot, nem vennék bunkóságnak? Mit csináljak? Bocs ha kusza lett. 15/F
2015. dec. 19. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Soha ne add fel! Még csak 15 vagy, sok lehetőséged van. Megértelek, mert én is ezt éreztem. Egy lány volt az osztályban akivel jóban voltam, de ő is sokszor magamra hagyott. Idén kezdtem a gimit és most már vannak barátaim. Bár az osztályomban a többség így is utál. Szerintem nem lenne bunkóság ha felvennéd a kapcsolatot a régiekkel. Azt nem tudom, hogy régebben mentél e velük valahova, ha igen akkor könnyebb lesz. Azért az osztálytársaiddal próbálj meg haverkodni, egy barát nagyon meg tudja szépíteni a napjaid...

15 évesen nem gáz ha nem volt még barátnőd, ha tetszik az a lány vele is beszélgethetsz. Fő az önbizalom! Hidd el, sokra képes.

Jegyekkel kapcsolatban: nem is tanulsz, vagy tanulsz és úgy nem megy? Bár ha sokat stresszelj rajta hogy mi lesz veled akkor gondolom tanulsz. Járhatnál korreptanárhoz. Ez hülyeség hogy egyedül fogsz meghalni ...miért gondolod ezt? Biztos lesz valaki aki szeret téged.

2015. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod ez amolyan korreptanár, de keményen kényen kérnek számon a suliban, nekem ez az egész soha sem ment, + új tanár van, aki azért nem is tud olyan jól magyarázni mint a régi szerintem. Igazából van egy gyerek aki viccesnek hiszi magát, azt hiszi kedvelem meg minden, hogy haverok vagyunk, pedig k****ra nem, folyton oltogat mindenkit, és olyan rossz hangulata lesz az embernek ettől, mivel nekem kicsit napbarnított a bőröm, ezért engem négernek hív. Utálom ha így hív! Ráadásul a sulit is utálom, 9.-es vagyok, de már 5.óta járok oda, vallásos, nagyon szigorú, eléggé demagóg, érezni a feszültséget a falai közt, ráadásul nem is vagyok keresztény, nem hiszek benne, utálom a kötelező hittant, hogy az egész hitüket le akarják nyomni az embereke torkán... és akkor ott van még a latin, mert nekünk azt is kell tanulni, és nagyon nehéz, egy csomó mindentől elveszi az időt. Most legyen elég ennyi, beszélhetünk privátban is ha gondolod.
2015. dec. 19. 23:54
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként átlagban napi 4 órát tanulok, hazaérek este 7kor már lassan ledögleni is alig van erőm
2015. dec. 19. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ülj le beszélni a szüleiddel, és váltsál iskolát, de gyorsan, mert ez így nagyon nem lesz jó, hogy ilyen fiatalon már beledöglesz a tanulásba és ketteseid vannak. Többre mész ügyes szakmunkásként, mint ha végigbukdácsolnál a gimin kettes-hármasokkal (azzal még középszerű egyetemre se igen vesznek fel), ezt nekik is meg kell érteniük. A legnagyobb problémád szerintem az, hogy túl sokat stresszelsz a suli miatt, és lélegezni sincsen időd ennyi tanulás mellett.
2015. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdező most leírtad kb. az életem. Én is kb. ugyanezekkel a problémákkal küzdök. És én is kezdem feladni. Ja és én is 15/F vagyok.
2016. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Annyi a különbség kettőnk között, hogy nekem nincsenek nehézségeim a tanulással és nem járok vallásos gimibe.
2016. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!