Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nemtudom mint ronthatok el de elég gáznak érzem, és cikinek ezt a témát. Holnap leszek 24 és egy barátom van de vele se tudok lenni mert folyton dolgozik meg van párja. Egy éve vagyok pesten a férjemmel, neki megvan a saját barati köre. Viszont én itthon savanyodok. Honapok óta nem megyek sehova. Elvegzem a dolgom és alvásba menekülök. azthittem majd lesznek barátok de semmi. Nehezen tudok kezdeményezni beszélgetést. Talán ez a baj.. Köztetek nincs ilyen?

Köszönöm ha elolvastad vagy ha válaszoltál



2016. márc. 21. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen baj, ha nehezen tudsz kapcsolatokat kialakítani, mert egyértelműen az ismerkedésből alakul ki barátság. Próbálj egy kicsit nyitottabb lenni. Munkahelyen ha van szimpatikus ember, próbálj vele beszélgetni, említsd meg neki, hogy lenne e kedve esetleg valamelyik nap munka után meginni egy kávét, stb. De a párod baráti körében sincs lehetőséged barátság kialakítására?
2016. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Menj el edzoterembe heti 3x legalabb kicsit formasodsz ha eddig nem tetted
2016. márc. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
12%
Miért nem mész a férdjeddel?!?!?!?!? 24 évesen ezért sem kéne házasodni. Azt sem tudod mi az az élet....
2016. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Munkahleyemen mind idősebbek vannak. Beszélgetni jól lehet velük nagyon jó fejek, de munka után velem egy korúakra vágyom.

Edzőterembe munka miatt abszolút nincs időm.

Utolsó kommentelőnek. Nem akarok bunko lenni meg beszologatni sem akarok meg mielott felre ertenel. De azert mert 24 evesen hazas vagyok az nem egyenlo azzal hogy nem tehetem azt ami jol esik. Nem vagyok elzarva semmitol. Ha ritkan de eltudunk menni bulizni a baratnommel s arra vagyok hogy most csak a baratnommel legyek akar egyedul nem szol bele. Sosem voltam olyan lany akinek a pasizas volt a szorakozas :) igazabol az hogy ferjem van semmi koze nincs ahoz hogy nincsenek barataim. Egyszeruen nagyon zarkozott vagyok. Meg mielott mi ismertuk volna egymast a ferjemmel ami jo par eve volt azelott az utcara is alig akartam kimenni vagy szuleimmel egyszeruen csak beszelgetni. De azert megegyszer koszonom a valaszokat. Kedvesek vagytok!

2016. márc. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!