Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan szerezzek értelmes barátokat?

Figyelt kérdés
Mindenkivel úgyahogy jóban tudok lenni akivel beszélgetek (már ha odáig fajul a dolog hogy szóbaállnak velem). Soha nem tudtam senkihez sem csak úgy odamenni és nem értem a kémiáját a barátságkötésnek. Két barátom van, az egyik azért mert ovis korunk óta együtt járattak mindenhova a szüleink, a másik pedig rámakaszkodott még általánosban és addig piszkált míg jóban nem lettünk. Azóta nem sikerült barátságokat kialakítani de mindig volt valami párkapcsolat, az utóbbi 1 évet leszámítva. Nem tudok bulizni, visszahúzódó vagyok és szeretem a komoly témákat. Nincs bajom a külsőmmel,valahol középúton vagyok az egyedi és az átlagos között, mert az átlagostól eltérek de a művész palánták között elvegyülök. Nem tudok külön vicces lenni és a semmiről elcsevegni mint a többiek. Rajtam csak akkor szoktak nevetni a beszólok valamit (én vagyok az erős egysoros). Mivel én nem tudom hogy kezdeményezzek és valamilyen oknál fogva senki nem akar igazán odajönni és megismerni, így ha benne is vagyok most egy közösségben, teljesen egyedül érzem magam. Semmilyen külön programra nem tudok elmenni, engem nem hívnak le inni meg ilyenek (nem mintha vágynék rá mert volt egy csúnya berúgásom és azóta undorodom a piától de pia nélkül meg unalmasak) nem találom meg azt a társaságot akikkel igazán jól érzem magam és nem tudom mit tehetnék. Mindenki éretlennek, humortalannak, butának tűnik. 17/L

2016. aug. 21. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy kedves Kérdező?
2016. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Somogyból vagyok Fejér megyei kolis.
2016. aug. 21. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Somogyban merre fele laksz?
2016. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen témák érdekelnek? Mit szeretsz csinálni?
2016. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kaposvári vagyok. Mindenről szívesen beszélek, a tükörtojástól a politikán át a biciklizésig. Szeretek ékszereket készíteni és sorozatfüggő vagyok (20+). Hang-film-színháztechnikát tanulok.
2016. aug. 21. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is az ivás legyen a program, amiatt ne bánkódj ha nem hívnak el berúgni, az ivócimbora nem barát, legfeljebb egy rövid ideig. Viszont látom filmeket, sorozatokat szereted, indulj ki ebből! Bizonyára vannak Kaposváron filmkedvelő emberek, filmes klubok, közösségek, esetleg fbon filmes csoportok, vagy ha film-színháztechnikát tanulsz bizonyára az iskolában is lehetnek hozzád hasonló emberek.

De akár interneten is barátkozhatsz, mai világban már teljesen elfogadott. Én pl régen sok embert ismertem meg a hotdog.hu nevű oldalon. Egész sok értelmes, komoly, vicces vagy kissé elvont egyén volt ott. Nem tudom még mennyire él az oldal, de működni működik.

2016. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali! Igaz én csak nyáron vagyok Somogyban. de szívesen chatelek/levelezek, vagy videó beszélgetek veled.

21/f

2016. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel kolis vagyok, én is csak szünetekben/hétvégén vagyok itt.
2016. aug. 21. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár?
2016. aug. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Arrafele.
2016. aug. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!