Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk írjatok légyszi pár...

Fiúk írjatok légyszi pár mondatot arról, hogy milyen barátnőt szeretnétek, és mit nem szerettek egy lányban (korral)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

hogy mit szeretek? azt, ha van egy csomó téma, amiről intelligensen lehet vele beszélgetni. nem egy plázacica, de nem is egy magára oda nem figyelő lány.. egy normális, intelligens, döntésképes személyiség szerintem elengedhetetlen. szeretem, ha van elképzelése arról, hogy mit szeretne, de mindezt földhöz ragadottan, nem elszállva a realitástól. a legrosszabb, amit csak el lehet képzelni, az szerintem az, ha döntésképtelen, és érthetetlenül gyerekes valaki.

18/F vagyok, örülnék, ha a következő barátnőm is nagyjából ebből a korból lenne, max +- 2-3 év

2016. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Intelligens, igényes, kedves, őszinte, igényli a társaságomat.

Nem szeretem ha beképzelt, kötekedő, buta, divatmegszállott, és hasonlók.

20/F

2016. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Amilyet szeretnék:

- Nem túl kövér (kevés túlsúly nem kizáró ok)

- Sportos (vagy legalább nem zárkózik el tőle)

- Nyitott az új dolgokra

- Tud lazítani

- Van humora

- Nem várja el hogy körbeugrálják

Ami visszataszító:

- mások mocskolása és ok nélküli elitélése

- mikor nem látni az arcukat a sminktől

- túlzott ragadás

2016. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Lenyeg hogy megbizhato legyen es oszinte, szeretem ha egy lannyal lehet hulyeskedni. Kulsore szinte minden lany meg tud fogni, de mivel en is sportos vagyok, a lany se legyen tulsulyos.

24F

2016. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deniel9 ***** válasza:
54%

Fiatalabb legyen nálam vagy esetleg egyidős.


Külső nem számít sokat mint ahogyan a mellmérete sem mert nem azt tesz egy nőt nővé de legyen szép szeme és aranyos arca ami számít.


Belül legyen őszinte , kedves és ne játssza meg magát. 17/F.

2016. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Legyen őszinte, kedves, ne legyen kétszínű, ne hazudozzon a külső is számít, de a belső jó tulajdonságok nélkül egy szép lány semmit nem ér(ezt tapasztalból mondom) 21/F
2016. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Külsőséget illetően nálam az aranyos arc, vékony alkat a nyerő és jó ha van valami stílusa, nem szeretem a plázip.kat de az igénytelen lányokat sem.

Belső tulajdonságoknál a legfontosabb hogy őszinte és megbízható legyen. Nem szeretem a döntésképtelen nőket, főleg azokat nem akik érzelmileg is labilisan viselkednek. És nagyon taszítanak a ribik, meg a túl népszerű csajok. Szerintem egy lánynál sokkal vonzóbb ha kicsit visszafogott és nem kaphatja meg bárki.


25F

2016. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 21. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Olyat, aki mellett önmagam lehetek. Aki elfogad, és nem akar megváltoztatni, és aki előtt maximálisan őszinte lehetek. És természetesen olyat, aki szeret.

Nyilván a külsőségek is számítanak valamelyest, de a legfontosabbak ezek.

F 33

2016. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyen extrovertált, bulizós, én jobban szeretem a csendes lányokat. De beszélgetni azért tartalmasan lehessen vele. Lehetőleg legyen érzelmes, szeressen bújni. Halálom az, ha egy lány antiromantikus. Nem kell, hogy szeresse, de legalább fogadja el a hobbimat (zene). Viselkedjen intelligensen, értse a humort. Külsőre meg csak annyi, hogy az arca tetsszen és ne legyen extrém sovány vagy szélsőségesen kövér. 20/F
2016. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!