Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Merre járjak el hogy tudjak...

Róbert dávid kérdése:

Merre járjak el hogy tudjak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és még nem volt egy párkapcsolatom se , ezen szeretnék változtatni de nem tudom hol tudnék ismerkedni olyan nővel akinél lehetőleg legyen esélyem is

2016. febr. 7. 05:04
 1/4 anonim válasza:
24 éves vagy és szűz?
2016. febr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2016. febr. 7. 05:31
 3/4 bandi6891 ***** válasza:

Én mindenképp interneten kezdem el és abból esetleg továbbfejlődik valami,ismerkedős oldalak tr*gyák,facebook-ot eszem ágában sincs használni,én blogot fogok vezetni,tegnap regisztráltam.Ott látni fogják mások ki vagyok és esetleg lesz rokonlélek aki felfigyel rám.


Adjon erőt hogy van aki nállad is jobban le van maradva szociálisan,29 vagyok és 0 tapasztalat nőkkel.Remélem adtam ötletet.

2016. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok járatos a témában, de magamon és barátaimon is azt látom, hogy hosszú távú kapcsolatok abból vannak, ha olyan párt találsz, akivel hasonló az érdeklődésetek.

Én (lány) pl. egy tanfolyamon ismertem meg a mostani barátomat. De pl. kirándulásokon/túrákon is jól lehet ismerkedni. Az első barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy kölcsönkértem a fényképezőgépét, mert az enyém lemerült, ő meg úgyse nagyon használta a sajátját.


(Amúgy túrákon elég jól lehet ismerkedni, ha jókat fényképezel. Emberek hajlamosak odajönni tanácsot kérni, és olyankor könnyű másról is beszélgetni. És ez független attól, hogy fiú vagy-e vagy lány. Fiú fotósok köré is oda szoktak gyűlni a lányok is, ha jól fényképez. Viszont annyit meg kell tenned, hogy barátságosnak tűnj, különben nem mernek odajönni. Ez csak annyit jelent, hogy mosolyogj, mikor megkörnyékeznek, és érthetően válaszolj, mikor kérdeznek.)


Ha tudod, mik érdekelnek, akkor tudsz keresni a témában találkozókat, köröket, akármit, ott tudsz ismerkedni.


Barátom szokta felvetni, hogy „de mi van akkor, ha őt csak az informatika érdekli”, valami ilyesmi biztos neked is eszedbe jut. De valószínűsítem, hogy nem csak egy témában jár az agyad egész nap egész évben, csak ilyenkor nehéz felsorolni, miket is szoktál csinálni.


Mikor eszedbe jut még egy dolog, amivel szívesen foglalkozol, olyankor írd fel, és egy idő után egész hosszú listád lesz.


Szórakozóhelyeken is lehet ismerkedni, ott sok szép lány van, és sok visszautasítást kapsz, de ez ne zavarjon, és próbálkozz tovább. Ha zavar a visszautasítás, akkor ne itt kezd a próbálkozást.


Amúgy a barátságos mosoly mindig sokat segít, ha emberekkel kell kijönni. Bár mindig vannak, akik megpróbálják ezt úgy értelmezni, hogy ki lehet használni valakit, aki kedves, de nem muszáj hagynod magad. A „kedves” nem egyenlő a hülyével.


Esély: ilyet ne próbálj meg méregetni senkinél. Teljesen mindegy, mennyi ”esélyed” van egy lánynál, ha megpróbálod, max. visszautasít, de ha nem próbálod meg, akkor saját magadat vágtad el egy esélytől.


A visszautasításoktól meg ne félj, nagyon-nagyon-nagyon sok magányos lány van, közülük nagyon sok fél a fiúktól (is többek közt), de vannak köztük olyanok, akik hasonlók hozzád, csak meg kell őket találnod. Megtalálni meg csak úgy lehet, ha keresed is. Ahhoz meg nem elég, hogy 2-3 visszautasítás után elkönyveled, hogy ez nem megy.


Egyik barátnőm pl. egyszer részegen visszautasított egy srácot, másnap egész nap szidta magát, hogy hogy lehetett ekkora balfék, mikor még be is jött neki a srác. (Szegény nem tehetett róla, ő ilyen méregzsák, mikor részeg, de fiúként legyél tisztába vele, hogy egy lány visszautasítását nem kell magadra venned.)


„Miért a fiúnak mindenért megdolgoznia” (ilyen panaszt szoktam még hallani barátoktól):

A lányokba azt nevelik bele, hogy a fiúnak kell lennie a „védelmezőnek”. Ahogy egy barátnőm megfogalmazta: mikor a lánynak kell ugrálnia, hogy becserkéssze a fiút, az a kapcsolat úgysem lesz tartós.

Ezt nevelik a lányokba = ha hallottál már szülőket arról beszélni, hogy lány rokonoknak milyen udvarlóik vannak, és hogy lesz ebből családalapítás, akkor egyszerű rájönni, mi az elvárás: ha fiú vagy, és apa is akarsz egyszer lenni, akkor elég talpraesettnek kell lenned, hogy támogasd a feleséged, mikor idegbajt kap a gyerekeitől. Mert fog kapni. Elég hosszú évekig.

Unokatesómnak nemrég lett 2 éves a 3. gyereke. … egyszer próbáld ki milyen hisztériázó kisgyerekeket pátyolgatni egész nap, mondjuk egy hétig, utána röhejesen könnyű lesz a lányokat leszólítani.


Szóval lányok részéről nem egészen hülyeség, hogy olyan fiút akarnak, akikre lehet támaszkodni. Lányként elég nehéz azt látni, hogy melyik fiúra lehet támaszkodni, de van egy olyan téveszme, hogy ha a fiú hajlandó megdolgozni a lányért, akkor valószínűleg ilyen.

Ezt nézd el a lányoknak, ők is csak olyan hülyeségeket gondolnak a fiúkról, mint amilyeneket a fiúk a lányokról :D

2016. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!