Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnál, ha banketten...

Mit szólnál, ha banketten (nem mindenki előtt, privátban) az egyik "kedvenc"diákod megcsókolna?

Figyelt kérdés

Nem egyedülálló esetében. Egy csók és más semmi?

(Lehet szó róla?)



2016. aug. 23. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

a kedvenc sokmidnetn takarhat:

HA egy olyan diákról van szó ahol CSAk az a két akadály van hogy házas vagyok és h a diákom,de amúgy kiegészítjük egymást,más körülmények között talán járnánk is szeretjük egymást és érződik a kémia,és ha bankettről van szó lehetséges h csók elcsattanna bizonyos embernél

én eléggé az elvek embere vagyok így nálam kevés a valószinűsége h elcsattanna.

de alapvetően lehetséges ha nagyon jó a viszony (ÉS HA BANKETTRŐL BESZÉLÜNK akkor van alkohol) és már ittas lennék

2016. aug. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez bármit szólni? Pont az lenne a lényeg, hogy nem kellenek szavak, nem kell túlmagyarázni. Kellemes emlék és ennyi. Meg a tudat, hogy mi lett volna, ha. De gondolom ennél jobban nem akarod bonyolítani. Vagy igen?
2016. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Azért ne lepődj meg, ha pofán vág, a földre lök vagy elküld anyádba.
2016. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahol ez az egyik legnagyobb bunkóság a diák részéről (ha objektíven nézzük), hiszen lehet, hogy a tanár azért volt kedves vele, mert szerette, mint diákot, és semmi többre nem gondolt. Erre a diák belemászik a magánszférájába és önkényesen ad neki egy csókot (gondolom a szájára), mintha neki mindent szabadna, akár ilyet is, csak mert ilyen kedve van... Ez eléggé éretlen viselkedés, nem egy érettségizett diákhoz méltó, és valahol visszaélés a tanár jószándékával és tanári szeretetével, figyelmével is.


Másrészről viszont én egyáltalán nem tudnék haragudni, csak azért írtam le a fentieket, mert lehet, hogy lenne tanár, aki úgy gondolná. Én aranyos, bájos, naiv dolognak tartanám ezt, és bevallom, ha szép lenne a lány, visszacsókolnék, és lehet, hogy pár pillanatig csókolóznék is vele, de aztán ennyiben is maradnánk, elmagyaráznám neki, hogy ezt nem lehet. De lehet, hogy egyből eltolnám, nem tudom, a pillanat határozná meg (banketten már úgyis mindegy, mert már nem vagyok a tanára, bankett előtt viszont biztos, hogy nem engedném neki).

2016. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy az illető nagykorú-e már. A tanári hivatással nem egyeztethető össze. De ha elment már az iskolából, utána már a Ti dolgotok. Ha van nagyobb korkülönbség köztetek (mondjuk Te 40 vagy, diákod 18), akkor azért legyen benned annyi tanárként, hogy inkább lemondasz róla, mert a jövőjét ne tedd tönkre, neki még csak most kezdődik az élet.
2016. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!