Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lettek ilyenek?

Miért lettek ilyenek?

Figyelt kérdés
Általános iskolás koromban,még úgy ahogy kijöttem velük. kedveltek és én is őket. De ahogy kezdtünk felnőni ők csinosabbak lettek, és ezzel nagyon nagy ego ,smink és cicaruhák.. 8 osztályos voltam, amikor észrevettem én teljesen kilógok. Az én stílusom a rock, és ruházatom is hasonló de nem az a túlzás felé. Mindig köztük voltam,és arra lettem figyelmes engem már nem hívtak egy idő után sehova.. a sor végén álltam. Senki nem volt a párom,de akkor még nem öltözködtem így ,átlagos voltam szó szerint.És mint mindig a véleményemet kimondtam nekik utána jött a pusmogás a sz* keverés. Középiskolás lettem . És lám ők újra osztály társaim. Megy a piti, meg kedveskedtek. Nem is értettem. Kicsit elgondolkodtam azon,lehet bennem van a hiba hogy túl fiús a stílusom,egyesek szerint. Pedig a hajam vörös és hosszú..próbáltam beilleszkedni a középiskolában de nem ment ott se. Mindenki ugyan úgy kavar és amikor baj van mindenki lapít. Köztük a 3 volt barátnőm is. Most már állandóan flegmáznak és szó szerint a földbe döngőnek. Persze nem mutatom azt hogy ez fáj egy jót mosolygok de amint hazaérek sírni kezdek. És elgondolkodok azon hogy az emberek többsége miért lesz ilyen kirakat.. és ilyen szívtelen,lesz* om a másikat felé stílusi .
2016. aug. 24. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az emberek változnak, senki sem, vagy legalábbis kevesen maradnak hűek a gyerekkori énjükhöz. Te meg ilyen suttyók miatt ne érezd rosszul magad, ne sírj, nehogy könnyeket csepegtess az ilyenek miatt, nem éri meg. Ők ettől úgy sem lesznek jobban, ha meg is tudnák ezt, csak még jobban aláznának. Hallgass sok zenét, mert látom a jó ízlésed megvan hozzá (:D), és keress hasonló érdeklődésű lányokat, fiúkat, barátkozz velük, szerintem ők tuti kedvesebbek lennének veled.
2016. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!