Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én utálok ilyen 3-4 év...

Csak én utálok ilyen 3-4 év körüli gyerekek közelében enni?

Figyelt kérdés

Mindegy evett-e már, mindegy hogy szereti vagy nem, csak ő is akar belőle.

Titeket nem idegesít hogy egyszeruen nem lehet ilyen koru gyerek mellett enni mert bsztatnak hogy ok is kernek



2016. aug. 25. 22:49
 1/8 anonim válasza:
Engem nem idegesít. :)
2016. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iskolában is mindenki basztat, hogy aggy neki. Az nem ugyanaz?
2016. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valójában nem is az mert ha ugy ker hogy kerek én is vagy valami akkor igazabol nagyon szivesen adok de amitol falra mászok az az értelmetlen nyogdecselve keres..
2016. aug. 25. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok, azért mert mindenhez hozzányúl, összefogdos mindent és undorítóan esznek, tiszta kaja minden tőlük, az egész arcuk, karjuk, ruhájuk is sokszor... az étvágyam is elmegy tőlük.
2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az irányítás elvesztése irritál téged nem a gyerek.

Mert nem tudod,hogyan kell kezelni,az irányításától meg parázol.

Pedig annyi lenne az egész,hogy szépen elmondod neki,hogy ez a tiéd ezért nem kap belőle,ő később fog enni.

Ha ebből sem érti meg akkor határozottan de nem agresszívan kiküldöd a szobából,vagy hátrébb parancsolod.

2016. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ha ezt csinálom a körülöttem lévők lecsesznek hogy adjal mar neki du de irigy kutya vagyok
2016. aug. 25. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlem legfeljebb a kutyák szoktak kunyizni, a gyerekek nem. Semmilyen korúak sem. De úgy látom, neked egy bizonyos gyerekkel meg a szüleivel van inkább problémád. Ha kér az ebédedből és a szülei ba.sztatnak, hogy adj neki, akkor utasítsd vissza, mondd meg nekik, hogy szedjenek neki külön. Ha valami nasi, süti, gyümölcs, abból én mondjuk adnék, az ilyesmit nem sajnűlom, de ha csak beleharap és megint kér, akkor már nem adnék, amíg az előzőt meg nem ette.
2016. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nwm tufok mearadni az unokaöcsém mellett 5 éves de olyan idegesítő minden cuccom elveszi ha nálunk vannak gondol egyet megfogja pl az egyik plüssöm és elrakja és utána meg keresetam és náluk volt.Ezt nem egyszer eljátszotta.Már néha az is idegesít ha beszél
2016. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!