Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyennek kell lennem, ahhoz,...

Milyennek kell lennem, ahhoz, hogy sok fiú barátom legyen?

Figyelt kérdés
Régebben, oviban meg alsóban is szinte csak fiú barátaim voltak, a legjobb barátom is fiú volt, még ötödikben és hatodikban is, de az évek során valahogy megváltoztam és már nem kedvelnek annyira. Először sokat piszkálódtam viccből, mert régen ez nem volt baj, de mostanában igen, és már nem jövünk ki annyira jól, szóval egy lánynak mit kell tennie, hogy kell viselkednie, stílusban ahhoz, hogy jobban kedveljék a fiú társaságok? 14/l

2016. aug. 27. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... ha fiatalabb lennék, azt mondanám, hogy én lennék az egyik fiúbarátod. :)
2016. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Ne itt keress magadnak párt pedofil állat.


Van a sulimban egy csaj, aki jól kijön a fiúkkal.

Sokat poénkodik, szivatja őket (volt amikor megrúgta a seggem pl), meg kicsit fiús, és nem várja el hogy nagyon lányosan bánjanak vele.

2016. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!