Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek egy idegen...

Hogy ismerkedjek egy idegen városban, ha nincs egy oda valósi ismerősöm barátom sem? 17/L (költözés miatt)

Figyelt kérdés
Nemsokára költözök be Kaposvárra anyummal a barátjához, de mit ne mondjak kicsit parázok hogy ott nem lesz egy barátom sem mert nincs ott egy ismerősöm sem, minden barátom ott lakik ahol most lakok.. Mindenkit mindenemet itt hagyom, nemtudom hogyan kéne elkezdeni, ismerkedni emberekkel meg minden mást..

2016. máj. 23. 16:29
 1/9 anonim válasza:
100%

Suliba fogsz járni, nem?

Ha nem, elmehetsz helyi rendezvényekre vagy valamilyen diákmunkára is! Ott biztosan találkozol korodbeli emberekkel. Meg én a kisebb kávézókat ajánlom először vagy menj el valamilyen kezdő tanfolyamra (sport, tánc, nyelv).

Nem kell parázni! Megtalálod majd a társaságod!

2016. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, anyum barátjához költözünk majd oda, suliba ugyanoda megyek ahonnan elmegyünk. Ezért lenne jó ott egy ismerős hogy körbevezetnénekmeg egyebek.. De hát senki. Remélem minél hamarabb. Nem szeretek otthon kuporogni :/
2016. máj. 23. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Beülsz valami szolid helyre, megiszol egy kávét, vagy üdítőt, és ha mást nem, akkor a felszolgálótól kezdel el érdeklődni, elmondva neki ezt a kis történetet. Megkérded tőle, mit ajánl, ő hova jár, ha nem venné tolakodásnak, akkor esetleg, ha te is egyetlen egyszer csatlakozhatná-e hozzá(juk)???


De ha beülsz pl. a könyvtár olvasó-termébe, vagy ahogy itt írták, keresel egy sport klubot, egy uszodát, hasonló helyeket...

2016. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen erre énis gondoltam.. Lehet ráírok pár kaposvári "idegenre" hogy nincs e kedvük ismerkedni, hátha.. De lehet nem jön be :S
2016. máj. 23. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak élőben ismerkedj, idegenekkel ne nagyon irkálj így random.
2016. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Honnan költözöl be?

Gondolom nem olyan messziről, ha suliban meg maradsz, akkor biztosan vannak az ismerősödnek ismerősei Kaposváron. Kaposvár nagy város, én kisvárosból költöztem oda a barátomhoz, és még én is meglepődtem, milyen hamar lettek új ismerettségeim. Én először biztosan a saját ismerőseim kaposvári ismerősi körében próbálkoznék, már ha van ilyen, én is így tettem. Vagy anyukád barátjának nincs esetleg hasonló korú gyereke?

2016. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is átérzem, amit te.

Hét éve költöztem Kaposvárra, és azóta tök sok ismerősöm lett. Igaz, én ide jártam suliba is.

Viszont tudom ajánlani a Noszlopy utcát (Sor) ha ismerkedni akarsz. Ha ott vagy a Kossuth téren, már nagyon nehéz eltéveszteni. Tökk jó emberekkel lehet találkozni ottan. Még néha velem is. :D

Illetve még a kisebb kávézókat is szíves örömest ajánlom, vagy a corso-t.

Szerintem rendesek az emberek, szóval nincs semmi aggálya a kiruccanásoknak.


19f

2016. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 1 srác válasza:
Körbe vezetlek. 17/f :D
2016. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaposvári vagyok, szóval nekem is írhatsz ha lenne kedved dumálni vagy haverkodni. 18/F
2016. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!