Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eléggé kényes téma, de pl...

Eléggé kényes téma, de pl koleszban mennyire zavaró, hogy idegeneket vagy kénytelen beengedni az intim szférádba?

Figyelt kérdés
Pl akár, hogy halljátok egymást, amikor wc-ztek, vagy ilyesmire gondolok. Nem kellemetlen? Hogyan lehet megszokni?

2016. szept. 3. 10:06
 1/6 anonim válasza:

Nekem egyedül a wc-zés lenne kellemetlen.

Szóval mégha esetleg úgy is jönne, hogy látna meztelenül, függetlenül, hogy férfi vagy nő (mondjuk nőnek jobban örülnék :D ), az se gáz.


De ha beüt egy hasmenés és épp wc-zek, na az szörnyen kellemetlen lenne !

2016. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MZ.per.X ***** válasza:
Nem kell ezt ennyire kényes témaként kezelni, szarni mindenki szokott.
2016. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Simán megszokja az ember. Ez tényleg természetes dolog és hidd el se reggel se este mikor benn vagy a koliban nem azzal foglalkozik a másik, hogy milyen hang jön a wc-ből vagy hasonlók, hanem mindenki teszi a dolgát máshol. Ha meg olyan koli van, ahol több fülke wc van egymás mellett. Ott meg, ha nagyon szégyellős vagy vársz egy kicsit, amíg senki nincs benn. Pont a sok fülke miatt, gyorsan lecseng a reggeli roham. De egyébként, aki ott lakik az ugyanazt teszi, mint te.. Szóval ez egy természetes dolog, nincs ezen mit szégyellni.:)
2016. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd megszokod. Én kezdetben szintén szégyellős voltam, de a végére már büszke voltam arra, hogy milyen büdöseket és hangosan szarok.
2016. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az kellemetlenebb ha végig foschhhák az egészet vagy rádnyitnak.stb... :D
2016. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Eleinte zavaró, utána meg lehet szokni. Én mindig is magamnak való voltam és utáltam az embereket, viszont muszáj volt kollégiumba költöznöm. Az első egy hónap kikészítette az idegeimet, mert sajnos nem vagyok jó a szociális interakciókban, mindent szó szerint értelmezek és ha valakivel megismerkedek, akkor hosszú ideig tart megtanulnom értelmezni az arckifejezései mögött lévő szándékokat, hogy pl. ironizál-e vagy utal-e valamire. Egy emberrel is probléma ez, a koliban meg ott volt hirtelen 100...de még én is megszoktam, igaz segítséggel (éljen az egyetem mentálhigiénés csoportja).

Egy tök átlagos, normális fiatalnak szerintem nem nehéz megszokni, legalábbis a többieken ezt láttam. Eleinte zavaró, hogy zaj van éjszaka, hogy nem mindenki ugyanakkor kel vagy fekszik, hogy valakinek más jelent a tisztaság, mint neked de ha én megszoktam, akkor hidd el, bárki megszokja :D (Ja és a wc nálunk a folyosón volt).

Az egyetlen dolog, amin nem tudtam túllépni, hogy soha egyetlen szobatársam sem szeretett takarítani, én meg kb. sterilizálok mindent. Szóval takarítottam utánuk, mert nem akartam belefulladni más mocskába.

2016. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!