Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni ilyenkor?...

Mit lehet tenni ilyenkor? Frászt kapok ha egyáltalán látnom kell!

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, már évek óta tartós boldog párkapcsolatom van. A baj akkor kezdődött mikor sógorom beköltözött hozzánk két hétre, mert Pesten kapott munkát, és nem volt pénze albérletre. Nem szívesen fogadtam, valahogy sohasem kedveltem igazán, az sem tetszett benne, hogy három gyereke felesége van, akit rendszeresen csal. Ezt el is mondtam páromnak, de ő segíteni akarta a testvérét, így belementem, hogy ott lakjon nálunk. Nekem nincs testvérem, van két unokatesóm (fiúk) akikkel olyan a viszonyom mintha az öcsikéim lennének, mindig mindent tudok róluk és viszont, sokat járunk össze. Amióta sógorom odaköltözött elkezdett mindenkinek pletykálni, hogy én az unokatesóimmal csalom a párom, stb. Teljesen kiborultam, azonnal mondtam, hogy tűnjön el a házamból, párom is kiakadt rá. A helyzet viszont azóta sem jobb, sajnos kiderült, hogy baromi perverz fickó, ahányszor találkozni kényszerülök vele, mindig a frász kerülget. Kiderült róla, hogy nem elég hogy csalja a feleségét, de arra kényszeríti, hogy idegen pasikkal feküdjön le, vagy nézze végig ahogy ő más nőkkel van együtt. Erre nekem is ajánlatot tett! Elmondtam páromnak azóta nem beszélnek, nem tudom mit tegyek, ilyen esetben mit lehet csinálni? Legszívesebben soha nem találkoznék többé vele, de a lánya a keresztlányunk! Bele sem merek gondolni mit csinálhatott amíg mi nem voltunk otthon.
2016. szept. 6. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene találkoznod vele? A lányával ettől függetlenül tarthatod a kapcsolatot.


Nem is értem a feleségét. Pisztolyt tart a fejéhez, hogy idegen pasikkal feküdjön le, vagy nézze végig a más nőkkel folytatott szexuális aktust??? Mikért nem mond nemet, vagy hagyja ott a pasit! Soha nem értettem ezeket a dolgokat.

2016. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elvileg már sokszor ott akarta hagyni, csak fél tőle. Bár nekem nem panaszkodik soha, ezeket a dolgokat is egy havertól tudtuk meg, akinek tartoztak pénzzel és a kedves sógor felajánlotta a feleségét mert fizetni nem tudott.


Sajnos találkoznom kell vele, mert nem mondhatom meg anyóséknak, hogy miért nem akarok menni nálunk, és általában akkor ők is ott vannak.

2016. szept. 6. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Kirakni, elküldeni a halál fszára. A gyereke mennyi idős? Jelenteni kellene ezt! Esetleg bizonyítékot szerezni. Gusztustalan.

Nőd is bolond, hogy olyannak akar/t segíteni...a Te 100%os beleegyezésed nélkül. Ha valaki a téma felhozása alatt már nem biztos, akkor nem kellene odahivogatni/beengedni.

Én még az orrát is betörném olyannak akinek segítek s úgy hálálja meg, hogy még szrba is hoz.


A gyerekkel kapcsolatba: Sürgőssen érdeklődni, feldobni az illetőt, mert a gyermek lelkileg jobban sérül.


Beszélgettetek a lánnyal erről külön?

Habozás nélkül probálnék érte tenni valamit ahogy csak lehet.

2016. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok nőt a félelem visszafog...rengeteg nő/lány van úgy.

Ezért lenne jó ha valaki/k támogatná a mielőbbi lépésre s éreztetni: Nem vagy egyedül.

2016. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok a csaj!


Igen próbáltunk vele beszélni, de úgy tesz mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. szó szerint azt mondta, ő a férjem ő hozza a döntéseket mindenben.


A gyerekek 4, 3, és 1,5 évesek. A kicsi a keresztlányunk.

2016. szept. 6. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyámügy.

Fél a nő és mindent megenged az abszolút nem normális férjének.

Nem tehetik ki ilyen életnek gyerekeiket.

Álljatok össze akivel csak tudtok és jelentsétek.

2016. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!