Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha randin vagytok és jön...

Ha randin vagytok és jön szembe a kiszemelt, nézitek végig? Vagy hova néztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én sokszor zavarba jövök és a cipőjét bámulom míg elém nem ér:DDD
2016. ápr. 21. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is zavaró. Én benyúlok a táskámba, mintha keresnék valamit. :D Vagy kiveszem a telefonom, visszarakom. Szóval úgy csinálok, mintha valamit csinálnék.

És persze örülök, ha ő nem bámul közben folyamatosan, hanem ő is úgy csinál, mintha figyelne valamit egy másik irányban. :D

2016. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ránézek, örülök, hogy látom, nem tekingetek félre, vagy kezdek bele valamibe. Egyrészt nem játszom szende apácát, másrészt oltári nagy bunkóság. Mivel azt sugározza a mozdulat, hogy nem érdekel, nem várom, és amúgy is inkább lennék máshol. Szóval a szemébe nézek és mosolyogva várom, hogy megérkezzen. Mert az pozitív kisugárzás, és azt jelzi a másik fél számára, hogy várom a vele való találkozást, érdeklődök iránta...
2016. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem imponál, ha látom, hogy a másik fél is zavarban van és kényszercselekvésekkel próbálja magát nyugtatni. Szerintem ebben nincs semmi bunkóság. Az gáz, ha valaki már ennyiből ítélkezik.
2016. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: ugyanezt szoktam:DDD telefonom átrakom egyik zsebemből a másikba , kotorászok a táskámba, igazgatom a ruhám:D

Nem akarom h debilnek nézzen hogy le se veszem a szemem róla ha befordul a sarkon és látom messziről:DDD

2016. ápr. 21. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!