Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frászt hozza rám a kisfiam!...

Frászt hozza rám a kisfiam! Nem ártok vele, ha kérdezgetem? Mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
19hós.Van,hogy a délutáni alvásból rohan ki a szobájából,és sírva mondja néni.Mondjuk lehet csak rosszat álmodik,és nekem mondja,hogy néni.De viszont a z a dúrva,most már jó ideje minden fürdetés alkalmával, nálunk ez igazi nagy játszós locsizás,nevetgélés mindaddig amig fel nem néz a plafonra amin van egy fali teregetőből mearadt kampó.Odanéz elkomolyodik és azt mondja,néni.Én kérdem,hol a néni?Erre mutat oda föl.Van amikor percekig mondja oda mutogatva.Van amikor a szobájába is mondja még fürdés után közvetlen.Megkérdezem,hol a néni.Akkor mondja:Szia,és integet az ablak felé.Múlt nap még visszajött utánam a fürdöbe amikor mostam fel a kilocsizott vizet.És még akkor is mutatott felfelé,és mondta:néni. Néha már tényleg frászt kapok.Tudom,hogy látnak valamit amit mi nem.Ártok neki,ha kérdezgetem tőle,hogy hol van,mit csinál stb?Vagy mit kell csináljak,ha újra elkezdi? Amugy ezt mindig csak este,és csak a fürdöben,és a szobájában mondja.
2014. júl. 25. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Én arra gondolok, hogy volt egy élménye, mikor a boltban, az utcán vagy vmikor mentetek, és integetett neki egy néni.
2014. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

azt mondják ilyenkor még a 3.-ik szemük nyitva van...olyanokat is látnak amit a felnőttek nem!

Én lazán venném,kérdezgezném..és mit csinál a néni??

van akinek meg később(2-3 éves korban)képzeletbeli barátai vannak akikkel eljátszik napközben,esetleg még nevük is van!

2014. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

hú!!!

eddig is hallottam, hogy a gyerekek látják a szellemekt, engem a hideg is kiráz, attól amit írsz!!!

az enyém is ilyeneket csinál!!!

csak 2,5 hónapos, nem egyszer HOSSZÚ hosszú percekig néz a semmilyen plafonra és rengeteget gügyög (amennyit soha nem szokott) tényleg rengeteget és nevet és msoolyog, amit szintén nemigen csinál alapból


a hideg is kiráz, volt már, hogy eltakartam a szemét, hogy ne oda nézzen, a frász kerülget engem is!!!


barátnőim mondták, hogy nekik még őranygalaik vannak.

valahol ez megnyugtat, de amúgy nem, vagy nem is tudom, erre itt ez a kérdés...

2014. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Igen, nyitva van még a harmadik szemük.

Legtöbbször mi magunk, felnőttek "segítjük" elő, hogy bezáródik, mivel lehurrogjuk, hogy csak képzelődik, ne beszéljen butaságokat, nincs ott semmi stb., így a gyerekek megtanulják, hogy ne figyeljenek ezekre, megkopik az érzékelésük.

Nem kell különösképp kérdezgetni, de ne is fojtsd el benne a dolgot.

Viszont ha fél tőle, akkor nyugtasd meg mindenképp.

2014. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nincs egy rokon barát, vagy esetleg előző lakó a lakásotokban akit láthat? Szerintem nyugodtan kérdezgesd. Lehet valakire ráismersz. Én hiszek benne. Szerintem ez a link is érdekes, meg a kommentek is.


[link]

2014. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom, ezek a gyerekek okosabbak, mint ti.
2014. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
*hogy válaszoljak is, mivel ez nekik természetes valahol, nem mutatva félelmet, semmit, kedvesen játékosan szerintem én tuti kérdezgetném
2014. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok. Az én kislányom 4 és fél hónapos és ő is nagyon sokat gügyög "beszélget" a plafonhoz, és mindig egy pontra koncentrál. Biztos, hogy nálunk is van valaki/valakik és látja őket. Én nem félek, szoktam mondani a lányomnak, hogy mit mondjon a "vendégeinknek", mit üzenünk nekik. Sajnos sok szerettünk nincs már velünk, és én azt gondolom, hogy vigyáznak ránk, és itt vannak velünk. Ne tartsatok bolondnak, nem vagyok az :-)
2014. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én is lazán veszem,kérdezgetem,hogy hol van,mit csinál stb.De ugye még nem tudja megmondani.Aztán ha már percekig mondja,meg mutogat felfelé az ujjával,akkor azért már beijedek rendesen.Mondom is neki,na jól van,ne ijesztgesd anyát. Utána meg rendesen körülnézek a lakásban amerre megyek.Na akkor jövök rá,hogy tényleg be vagyok szarva. :) Ugye nem ártok vele,ha faggatom miatta? Azt nem szeretném.

Igen, amikor kisebb volt,akkor ő is csinált olyanokat amiket irtál.Volt pl. egy szék,ha oda ültem le vele,magammal szemben tartottam

,még sokszor én is hátrafordultam,hogy mit néz,mert annyira nézett valamit.

Konkrétan mit láthatnak amit mi nem?

2014. júl. 25. 21:31
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Semmit. 19 hónapos. Azt sem fogja fel, hogy lemegy a nap.
2014. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!