Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ugye megértitek hogy utálom a...

Benjiro Hungaria kérdése:

Ugye megértitek hogy utálom a romákat?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, eddig nem nagyon lettem arra kényszerítve hogy a romákat utáljam, de ma megtörtént az, ami a véleményem változásához vezetett. Megyek haza a sarki CBA-ból biciklivel a járdán, mellettem az úttest. Mellettem eljön egy szakadt, ócska sáros régi furgon, amiből több cigány lógatta ki azt a primitív koszos fejüket, és káromkodtak nekem valamit kiabálva. Ez már többször is megtörtént egyébként.. Majd jövök haza, bekanyarodok a mi utcánkba, ahol egyébként zsákutcéban lakunk, de a bibi ott van, hogy egy építkezés is van, ahol egy egész banda cigány vagy román munkás dolgozik (lehet hogy nem cigányok voltak elvégre ők nem dolgoznak...), és ahogy haza érek és a bicajomat leláncolom, hallom hogy jön egy autó. Hátra nézek, majd látom hogy a kapu előtt fordultak meg ezek a munkások, szintén egy koszos furgonnal, de kinéztek az ablakon, és bámultak ezerrel be a kertbe... Már félek kimenni az utára... Nektek mi a véleményetek, vagy mit lehet tenni abban az esetben, ha leszólit egy banda cigány, vagy elkezdenek követni [...] ?

2016. szept. 7. 16:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Mem, nem ertem meg. A szemelyes negativ elmenyedet kivetited az osszes ronara. Ez felszines, priszto gondolkodasmod.
2016. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

ezek alapján nem indokolt, mit követtek el ellened?

kocsiból kiabáltak , lehet nem is neked, majd mellettetek lévő építkezés miatt ott megfordultak.


majd ha körbe állnak és elszedik a pénzed meg a telefonod akkor megértem

2016. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
A lakosság nagyrészével előbb-utóbb megtörténik, úgyhogy teljesen érthető, hogy utálod őket. Én is utálom, és még sok millióan. De a franciák, skandinávok, angolok, kanadaiak is így éreznek valamiért, biztosan mind nácik.
2016. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Első, nem mindenki a rózsadombon lakik...

Én lány vagyok, rengetegszer kötöttek belém, szólnak be és viselkednek csúnyán az emberekkel.

Én sem csípem az alja fajtát, de aki normális, ami ritka, azt nem nézem le

2016. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Szóval az a bajod velük, hogy néztek? Hát ezért tényleg kötelet érdemelnének...
2016. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Ha feher emberek lettek volna akkor most az egesz feher fajt utalnad? Ugye hogy nem. Rasszista vagy ami egyreszt elitelendo masreszt illagalis. Egyebkent pedig csak a tohonya intelleigenciahianyos nyomik gondolkodnak igy.
2016. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Belémkötnek itt Győrben a romák minden ok nélkül én is utálom őket. Persze mindig akkor kötnek belém mikor egyedül vagyok, mikor haverokkal megyünk akkor sosem.
2016. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen megértem. Igen első, kivetíti, tekintve hogy 10 ből 1 különb ezeknél. Cigányokat olyan környékről ahol alig laknak lehet védeni hogy jaj magyarok között is vannak bűnözők. Ózdon lakom, az én tapasztalatom azt mutatja hogy 10 cigányból 1 normális, 50 magyarból 1 bűnöző, meg egy két el cigányosodott kötözködő. Van cigány barátom is, dolgos munkatársaim is voltak, őket is beleszámítva jönnek ki az arányok.
2016. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Annyira gyerekes gondolkodásod van még, hogy hiába jártatjuk a szánkat, hogy pár gyökér miatt ne ítélj el egy egész fajt, úgyse fogod megérteni. Tudom, mert én is ilyen voltam 15 évesen. Majd úgyis rá fogsz jönni, hogy roma és roma közt is van különbség. Gyűlölködéssel nem érsz el semmit, csak magadat emészted fel vele. Ha ok nélkül ítélsz el valakit, csak a bőrszíne miatt, elárulom neked, te se leszel jobb az autóból kikiabálóknál.
2016. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Én megértem. Nagyon sok cigány kötött már belém,csúfolt,gúnyolódott,verekedett velem,pedig lány vagyok és fiú akart verekedni. Ez a nagy gerincesség? Undorító embernek sem nevezhető faj. Lehet,hogy vannak köztük normálisak de olyat is csak életemben egyszer láttam,s mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt.
2016. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!