Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy élvezzem a...

Mit tegyek, hogy élvezzem a bulikat?

Figyelt kérdés

Üdv!


18 éves srác vagyok, és azt vettem észre magamon hogy szinte minden buliba van valami, ami elrontja a kedvem. Általában olyan dolgok, hogy egy csaj ismerősöm kavargat bárkivel, vagy azzal, hogy a srácok mondják hogy "megdolgoznák" nagyon 1-2 számomra szimpatikus lány ismerősömet :D

De most az volt, hogy egyik srác kocsival jött, de kb. 7-en voltunk. Elvitt egy körre minket, addig a maradék 2 srácot akik nem fértek be a kocsiba azok elmentek gyalog egy helyre, aztán később mi is odamentünk. Utána már rosszul éreztem magam hogy így magukra hagytuk őket, úgyhogy a következő kocsikázásnál azon agyaltam (és ez az egyik fő kérdés amire kíváncsi vagyok), hogy élvezzem ki a bulit, és menjek el kocsikázni, vagy maradjak a 2 sráccal, akiket előbb is magukra hagytunk, aztán kicsit nyugtassam a lelkiismeretem? :D

Végül is velük maradtam, de ezzel lőttek is a kedvemnek, utána már nem volt kedvem bulizni így, hogy így "elhagytak" minket a többiek :D Persze utána összefutottunk megint, aztán picit beszélgettünk, de akkor is fura hogy együtt jöttünk bulizni akkor nem külön kéne menni mindenhova.

Elnézést ha hülyeség a kérdés, vagy furán fogalmaztam, de kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mit kéne csinálnom, vagy nem csinálnom.



2016. szept. 10. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

pl találd meg a töködet és te kavargass a csajokkal ha már egyszer ismered őket,ne pedig állj a sarokban mint egy fa-sz.

és máris élvezni fogod a bulit.

2016. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!