Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Utóbbi időben legjobb barátnőm...

Utóbbi időben legjobb barátnőm nem szervezi meg rendesen a bulikat és pocsékul is sikerülnek, mit tegyek? Amit én mondok az persze sose jó

Figyelt kérdés

Igen, sokak szerint a spontán dolgok a jók. A tervezett meg cart sem ér,nem olyan.


Nos utóbbi időkben annyira rosszul sikerülnek a bulik,mert nincs rendesen megszervezve,hogy konkrétan pénz és idő pazarlás,hogy még jól sem érezzük magunkat.


Tehát mikor aznap délután derül ki,hogy végül is Pestre megyünk bulizni,de hogy hová kikkel,meg hogy hogy jövünk haza arról senkinek semmi fogalma.


Aztán elérkezik az este vhogy bejutunk Pestre,de nem tudjuk hová menjünk,vkiket hívott,de ők meg nem jönnek mert taccsra itták magukat és azt sem tudják melyik discoban vannak. Mi meg vagy 3 helyre is bemegyünk iszunk,pénzt költünk lejárjuk a lábunkat és még nem is éreztük jól magunkat.


Mostanában ez van.


Mikor meg én mondom szerda-csütörtök magasságában,hogy akkor na most szombaton menjünk a Morrisonba akkor meg jajj sok idő van szombatig,meg lehet neki nem lesz kedve.Meg ne oda menjünk. Majd aznap újra beszéljük,rendben.Elérkezik a szombat De mikor mondom,hogy akkor legyen az hogy átjössz 9-fél 10fele, alapozzunk és az utolsó HÉV-el 22:45ös, azzal elmegyünk. Haza jönni pedig az első Hévvel 3 vagy 4 óra vmikor megy. Akkor jajj nem akar olyan korán Pestre érni meg nem lesz kedve neki olyan sokáig maradni.Inkább szerez kocsit,meg másokkal is beszél,hogy ne csak ketten legyünk. Aztán ilyenkor van a bonyodalom,hogy semmi se úgy jön össze ahogy tervezi. Nem jönnek akiket hív, persze,hogy nem jönnek engem is felhívnának este 9 kor,hogy gyere ide és ide bulizni jó hogy senki nem fog jönni,új discokba megyünk amit nem ismerünk és egy kalap kaki sajnos.Nekem meg ebből elegem van. Nem,hogy maradnának a 3 bevált disco vmelyikénél ahol jól érezzük magunkat,nem,nekünk oda kell menni ahová mások mondják.


Érdekes húgomékkal meg régebbi barátnőimmel megoldottuk,hogy utolsó hévvel mentünk Pestre és bent alapoztunk vhol, aztán éjfél-1 fele mentünk egy megbeszélt discoba majd hajnal 3-4 fele indultunk haza,mert úgy is mire bárhonnan kijutunk a hévhez 1 óra biztos. Aztán haza jövünk szépen.Mindig nagyon jól sikerült bulik voltak!


Akkor új melóhelyre kerültem, majd elhívtak bulizni, megbeszéltük,hol és mikor találkozunk,hová megyünk,meg hogy így jó e nekem haza tudok menni-e stb. Jobban éreztem magamat velük,akiket kb akkor ismertem 1 hete,mint legjobb barátnőmmel akit 3 éve ismerek. Nem volt bonyodalom,rossz kedv,mert minden megvolt beszélve.


Nem kell senkit sem ugráltatni,hogy jöjjön értünk,nem kell máshoz igazodni. Persze nem mondom kényelmesebb,hogy kocsival hoznak visznek.Viszont kb 2 havonta amikor eljutunk bulizni egyszer kibírható,hogy beutazunk és haza is.



Beszélni már nem egyszer beszéltem vele,hogy tervezzük jobban meg a bulikat,mert azért nem sikerülnek jól,mert egyszerűen mindent túl spontán akar csinálni,minden akkor akar amikor már Pesten vagyunk. Nem akar tervezni semmit sem.


Ja és akkor jó vele bulizni ha pl nálunk üres a ház és csak ketten iszunk,táncolunk akkor érdekes mód tök jól érezzük magunkat! Olyankor átjön 8-9 fele iszogatunk stb...kitáncoljuk magunkat majd 1 óra fele haza megy, itt lakik 5 percre.


2016. jún. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég furcsa.


Menj ek egyszer, bulizz nélküle egy jót, de tudjon róla. Aztaán mondd el, h milyen jó volt stb. Aztám nézd meg mit reagál!

2016. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam már nélküle nem egyszer.

Annyit mondott,hogy örült,hogy jól éreztem magamat,meg hogy merre voltam, mit ittam stb. De nem láttam rajta irigységet. Furcsa az,hogy én nélküle simán elmegyek bulizni.Persze hívom,de nem jön,meg persze volt mikor melózott. De ő nélkülem a 3 év alatt 1x ha volt.

2016. jún. 5. 21:48
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon kamu barátnői vannak,mert előttem mondogatja a dolgokat,hogy így x úgy y milyen jóban vannak. De bulizni senkivel sem megy,pedig hívják!!! Nem egyszer láttam,hogy facen írtak neki üzit,vagy telefonba beszélt,sokszor kihangosítja. Szóval kb hetente mehetne bulizni,de sose megy el. Csak velem de sajnos utóbbi idők miatta nem jönnek össze :D Nem tudom mi van vele.


Talán 2-3 hete beszéltük,hogy ha lesz kedvünk megyünk Pestre akár ketten is. Hévvel be és majd haza az elsővel.Nem függünk senkitől sem és stb.


Meg érdekes mód múltkor is a barátnői más discoba kötöttek ki,ugyan úgy mint tegnap. Szóval szerintem meg sincs ez beszélve csak beadja,hogy jönnek a csajok stb Aztán sehol semmi:D

2016. jún. 5. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigylem a kérdező problémáját. Cserélünk?
2016. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de amúgy nem ez a legnagyobb problémám,csak egyszerűen rossz,mikor az embernek van egy legjobb barátnője és vele szeretne bulizni,de szír szarokon elbukik az egész este, amit mint írtam idő és pénz pazarlás.
2016. jún. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!