Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan engedjem el és élvezzem...

Hogyan engedjem el és élvezzem a hétvégét?

Figyelt kérdés

A munkahelyen mindig maximalista vagyok...ezért tegnap nagyon rosszul érintett, hogy nem tudtam megoldani egy problémát. Igazából nem is az én területem a probléma, de csak én vagyok akinek meg kell oldania.

Úgy jöttem el tegnap hogy hazáig bőgtem és azóta is ezen kattog az agyam, hogyan oldjam meg hétfőn, még álmomban is ezen gondolkodtam!!!


Párom szerint el kéne engednem a dolgot és tenni rá magasról, hisz nem az én kompetenciám és amúgy se tudok semmit már csinálni hétfőig. Én mégis tisztára be vagyok feszülve....... hogy engedjem el és élvezzem a pihenést? Kérlek adjatok tippet:((



2015. júl. 18. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen senki mas nem tud segiteni, csak te magad. Oszinten szolva en a helyedben elgondolkoznek rajta, hogy alkalmas vagyok-e a munkakor betoltesere, ha egy sima munkahelyi problema hazaig tarto bogessel jar...
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy plusz feladat ami nem az alap munkakörömhöz tartozik....
2015. júl. 18. 10:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja de köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. júl. 18. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek, gyakorlatialg mindneki kap olyan feladatot a munakhelyén, ami nem tartozik bele az alap munkakörébe, alapvető életkéepsség, hogy alkalmazkodsz és megpróbálkozol a feladattal és kihozod belőle, amit lehet.

Na most neked volt egy kudarcélményed, een órákat bőgsz, ráadásul hazaviszed a munkahelyi problémádat és tegnap óta ezen görcsölsz, valószínűleg tönkretéve ezzel a párod napját is, holnaputánig SEMMIT nem fogsz utdni vele kezdnei és ahelyett, hogy pihennél, feltöltődnél vagy utánaolvasnál, hogy hogy lehet mellesleg ezt megoldani, te görcsölsz és kínlódsz. Szerinted megér ennyit ez a heti 2 drága szabadnap? Komolyan megér neked ennyit? Pláne, hogy nem csak a magad szabadidejét teszed ezzel tönkre.

2015. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szar lehet
2015. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyi problemat a munkahelyen kell hagyni. Sirj, görcsölj, toporzékolj bent. Otthon maganeleteddel foglalkozz.
2015. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!