Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mással is előfordul, hogy egy...

Mással is előfordul, hogy egy rövid beszélgetést követően zaklatott lesz?

Figyelt kérdés
Én egyszerre örülök és egyszerre vagyok szörnyű ideges, izzadok, és egyre csak felidézgetem magamban a helyzet részleteit, pedig igazán hétköznapi dologról van szó.

2016. szept. 11. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen, valoszinuleg manipulaltak vagy legalabbis megprobaltak. Vagy az lehet meg, hogy onbizalomhianyos vagy es porgeted magadban a reszleteket, szavakat, hogy jokat mondtal-e, mit gondolt rolad a masik stb.
2016. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

néha van ilyen.

pl amikor nem esik le valami totálisan egyértelmű szitu és én buta módon a szavakat értelmezem,nem pedig a helyzetet és a kérdés mögött megbúvó valódi szándékot.

példával.

beszélgettem egy lánnyal és ott volt az asztalomon egy frei tamás könyv.

aztán a lány mondta hogy ő is olvasta és kérdezte nekem hogy tetszik.

én meg mondtam,hogy elolvastam belőle 50 oldat,de ennyire szájbarágós butaságot még nem olvastam és utálom ha az író ennyire okoskodva és új információnak beállítva közöl olyan dolgokat amik eléggé közismertek.

úgyhogy eddig tartott nem olvasom tovább.

erre a lány mondta-okoskodó...hmm...nah szia.


Aztán utána gondolkodtam hogy mi nem stimmelt itt:)

Ez a lány fel akart csípni engem,bejöttem neki,érdeklődött,beszélgetést indított én meg fafej módon szó szerint értelmeztem a kérdését a helyett,hogy észreveszem a valódi értelmét és belemegyek a flörtbe,majd felcsípem.

e helyett kb vérig sértettem:)

2016. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huh, kínos :) Talán majd legközelebb.

Én minden beszélgetés után ilyen hülyén érzem magam, ha nem közvetlenül családtag az illető. Az elsőnek igaza van az önbizalomhiánnyal kapcsolatban. Nem bírok emberekkel beszélgetni; nem tudok hova nézni, nem tudok figyelni a szavaira, csak a gesztusaira, elszorul a torkom, stb...

Aztán, ha összeszedem a bátorságom, és nagyobb társaságban megszólalok, már kussolhatok is el az első két szótag után, mert közben már más is belekezdett... ilyenkor legszívesebben kimenekülnék a világból.

2016. szept. 13. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!