Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinalja ezt testvérem?...

Miert csinalja ezt testvérem? Másnál is előfordul ez?

Figyelt kérdés

Ritkán jönnek csak haza. De akkor is alig szólunk egymáshoz, csak a kötekedés, amit szól. Mindig úgy veszekedik, hogy lefelé húz. Azt sulykolja belém hogy milyen hülye, szerencsétlen vagyok, persze alaptalanul. Illetve ugy sérteget, hogy teljesen belém gázol. Nem szólalhatok meg. Akit masnak mondok, nem is neki, abba is bele köt es ugy tünteti fel, mintha hülye lennék. Mindig is ilyen volt...


Mit lehetne vele kezdeni?


2016. márc. 27. 08:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es perzse borzasztó utálatos, flegma hozzam. A kedvemet tönkre vágja mikor itt vannak... Lehet karácsony, húsvét akármi. Valamit lehtne kezdeni vele?
2016. márc. 27. 08:46
 2/5 anonim válasza:
Igen ez Velem is megesett már egy csomószor. Én úgy szoktam hogy nem törôdök vele, mert akkor nem vitázunk
2016. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ülhetek itthon mint egy kuka egesz nap. A feszültség meg gyűlik bennem...
2016. márc. 27. 08:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mar ettől a "szürke" hétköznapok jobbak... Mindjart hazazavarom..
2016. márc. 27. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Bąssz le neki egyet váratlanul olyat hogy a takony menetet vágjon a nyakára aztán majd megtudja hol a határ. Mielőtt lepontoztok, nálam ez a módszer bevállt.
2016. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!