Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem beszélgetnek az...

Miért nem beszélgetnek az emberek egymással?

Figyelt kérdés

Nem először tapasztalom nemcsak magamon, hanem másokon is, hogy van egy rakás ember,a ki amúgy érdekes is lehetne számomra, de mégsem keresem őket.


Facebook-on mindig csak azokkal beszélek, akikkel amúgy is napi szinten találkozom és együtt vagyunk pedig a Facebook akár hasznos is lehet abból a szempontból, hogy felkeressük azokat az embereket, akikkel rég találkoztunk.


Az a döbbenet, hogy ha élőben összefutok valakivel, akivel kb 5 éve beszéltem és talán a helyzet kikényszeríti, hogy megkérdezzük "Mi a helyzet?", de miért nem tettük ezt meg korábban? Hiszen be vagyunk jelölve Facebook-on, akár már ott is beszélgethettünk volna már évekkel ezelőtt és megbeszélhettünk volna egy találkozót.


Mi a véleményetek? Mi ennek az oka?



2016. szept. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek tele van szarva a gatyaja, az elettol, penzugyektol, jovotol. Remult kiseger modjara elnek az emberek, nem ernek ra tarsalogni.
2016. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No de ácsi! Nyugaton is ez a helyzet és ott azért magasabb az életszínvonal, bár az igaz, hogy nagy a rohanás ott is.
2016. szept. 13. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"No de ácsi! Nyugaton is ez a helyzet"


Nem tudom pontosan mit ertesz nyugat alatt de ez nem gazdasagi helyzet fuggo.


Anglia olyan mintha bekerultel volna az Eleven testek c. filmbe, csak angliaban a zombik nyernek.


Olaszorszagban meg hasonlo a gazdasagi helyzet mint itt, es sokkal jobb a kapcsolatuk egymassal az embereknek.

2016. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Az hogy XY-al nem beszélek, nem jelenti azt hogy senkivel sem beszélek.


Nekem az egész munkám abból áll, hogy emberek között vagyok, irányítok, egész nap pofázunk a kollégákkal, és ennyi bőven elég.


Az ilyen összefutásoknál is, mindenki tud 1-2 érdekes dolgot mondani, de ettől még mindkét félnek meglehet a maga társasága, programjai, és lehet nem is igénylik egymást.

2016. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!