Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélgessek egy régi...

Hogyan beszélgessek egy régi ismerősömmel facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom akivel még régn egy tánccsapatban voltunk de az idok soran en elmentem onnan. Igaz akkor se beszélgettunk de most megtalaltam facen es bejeloltem, vissza is jelolt. Az lenne a kerdesem hogy hogyan ismerkedjek meg vele jobban hogyan baratkozzak vele ossze. Ez alatt azt ertem hogy mi lehetne a tema es hogy mit orjak neki. Ertelmes valaszokat koszi.

2016. júl. 1. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak írj rá, és vagy jön valami beszédtéma vag nem. Vagy kérdezd meg táncol e még, szeret e oda járni, megy e versenyekre ( ha olyan tánc) , vagy kérd meg hogy meséljen magáról, vagy arról hogy mi történt mióta nem találkoztatok, aztán meglátod jön e új téma
2016. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. júl. 2. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!