Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért törölnek le régi...

Vajon miért törölnek le régi ismerőseim, tanáraim a facebookon? Nem mintha számítana, de pl számomra váratlan, és kicsit rosszul is esik. Nem szoktam sok bejegyzést ejteni.

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 02:09
 1/10 A kérdező kommentje:

Volt például egy bútorműves tanár ismerősöm, aki sok kérdésben segített a facebook üzenetküldésnél, nem bombáztam a kérdésekkel, fél évente egy kb. Most véletlenül vettem észre, hogy letörölt.


Most két féle ember van, én nem tudom eldönteni melyik vagyok.

az egyik a leszarom ember.

a másik meg a "vajon miért? mi a baj velem? pedig olyan rendes ember az a sándor bácsi, annyira tiszteltem, miért nem akarja velem tartani a kapcsolatot? mi rosszat mondhattam?"


Lehet belőlem leszarom ember. Lehet, hogy az volna a kevésbé fájdalmas út.

2015. jún. 21. 02:11
 2/10 A kérdező kommentje:
Sőt igazából lehet, hogy ezek a facebookos törlős emberek a leszarom emberek igazából? Én pl sosem töröltem senkit. Maximum beállítom, hogy ne lássam a bejegyzéseit.
2015. jún. 21. 02:11
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ők a leszarom emberek. Vannak, akik néhány havonta végignézik az ismerőslistájukat, hogy kik azok, akiknek már nincs ott helyük, és letörlik a francba. Én is szoktam szelektálni.
2015. jún. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Semmi baj nincs veled, csak vannak olyanok, és is, akik az ismerős listán valóban csak olyanokat akarnak látni, akikkel real life is kontaktban vannak valamilyen szinten. Azért, mert valakivel teszem azt, összefutottam 1 éve egy kocsmában, az még nem az ismerősöm.


A tanárok helyzetébe meg gondolj bele :) Minden tanítványukat bejelölik :)


Nem mindenkinek a kilométer hosszú lista számít.


Egyébként lehet, pont az a baj, hogy soha, semmit nem írsz, és már azt is elfelejtették, honnan ismernek, semmi nem jön felőled, minek tartsanak a listán?

Nem kell naponta 10x posztolni, de hetente valami normálisat nem árt. Nem olyant, hogy mit ettem reggelire :D és nem édi-bédi cica videót :)

2015. jún. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
69%
Engem meg tavaly az egyik volt szomszedom torolt le a Facerol varatlanul, pedig o jelolt be anno. Amugy tok jo haverok voltunk, mig en el nem koltoztem. Aztan meg egy uzivel se dobott meg, pedig en irtam neki. Majd mikor a mult heten varatlanul beallitott a hazunkba koran reggel, mikor meg aludtam, es el kezdett humorizalni es az elmult egy evrol dumalni, en csak ugy spontan elkuldtem a fenebe. Egyszeruen utalom az ilyen kiszamithatatlan embereket es a Facebookot is mar neha!
2015. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Hülyeség ezen megsértődni, ha tényleg nincs kapcsolatod vele, minek legyen a listádon? Most azon mi múlik? Semmi!


Amúgy meg lehet, hogy magát törölte, tehát egyszerűen felfüggesztette a fiókját, és azért tűnt el az ismerőseid közül.

2015. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem olyan törölt, aki engem jelölt be...
2015. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már évek óta nem találkoztatok, akkor miért lennétek ismerősök? Nálam is csak olyan emberek vannak fent, akikkel ha találkozok az utcán, azért legalább rám köszönnek.


Amint elmarad a köszönés, törlöm is le. Olyan ismerősöket pedig nem fogok tartogatni, akikkel már 15 éve nem beszéltem. Totál felesleges.

2015. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, nálam nehéz lenne az utcán összefutni, mivel külföldön élek.


S elég öreg vagyok ahhoz, hogy legyenek olyan ismerőseim, akik voltak a net, mobil, sőt, vezetékes telefon előtti időkben.

2015. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Engem is töröltek már le, gondoltam, rákérdezek, hogy miért, de végül is ha nem férek el a listáján, ugyan miért könyörögjem magam oda, ha nem szeretne ott látni.
2015. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!