Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek a mai világban a...

Szerintetek a mai világban a csajok kezdeményeznek vagy a pasik, de a pasik hogy kezdeményezzenek ha nincs rá utaló jel? Illetve honnan tudhatom hogy nyitott az ismerkedésre? 25/f

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 17:12
 1/9 Zoknihegesztó válasza:
Nem láthatsz bele egy emberbe, hogy nyitott-e rád vagy nem ezért oda kell menni megtudakolni. Persze nem konkrétan így kell feltenni a kérdést hanem csak ismerkedi és úgyis látod ha felkelted a figyelmét a lánynak. És egyértelműen a pasiktól várjak el a kezdeményezést de nem vetik meg azt se ha a másik nem teszi ugyan ezt.
2016. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztaltam 5-6 hónapja mióta szingli vagyok hogy aki nekem nem tetszik azok kezdeményeznek :( aki nekem tetszik azzal max hosszú szemkontaktus és így ennyi egy kis mosollyal vegyítve. Valamilyen szinten kicsit kiábrándultam a nőkből minden téren tisztelet a kivételnek, mert a mai divat a szerető tartása a lányok körébe. Legjobb barátom volt bnője is mindig az exénél volt ... A másik taszító dolog, hogy gyönyörű lányok és tényleg pasi szemszögből hoki pasikkal járnak. Miért én kezdeményezzek mikor én sose csaltam meg egy bnőmet se, biztos állami munkahelyem van mellette tanulok képezem magam a még jobb életvitelre és akkor én kezdeményezzek?:D:D:
2016. szept. 16. 17:37
 3/9 A kérdező kommentje:
És szerintem aki írni fogja hogy nem számít a külső téved nagyon. Valami meg kell fogjon rajta kémiailag is lehet nekem vicces humoros , jó fej , törődöm stb, ha nincs vonzalom, nem tudok úgy nyitott lenni felé, kell hogy jól nézzen ki. És akkor mondja a gyengébbik nem, hogy nem talál értelmes pasikat. Vicc
2016. szept. 16. 17:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Udvarol egy korombeli lány, hiába rendes, munkatársam , közel lakik , de nem tetszik .... nem tudok vele kommunikálni mert nem érzem hogy kitudnék vele teljesedni. Ennyit a belső fontosságról!
2016. szept. 16. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Külső - megfog

2. Belső - megtart

3. Pénz - nem enged félre tekinteni

Szerintem ha ez a 3 dolog megvan nem fogja keresni máshol a boldogságot.

2016. szept. 16. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:

elsőre nem kell semmiféle jel.

mert ha van jel,onnantól nem te vagy a választó,hanem a nő jelzi egy mosollyal,egy ott felejtett pillantással,egy haj igazítással,hogy van lehetőség,vagyis onnantól ő a választó.

ha pedig full alfa akarsz lenni,akkor te választasz,vagyis olyanhoz mész oda oltani,aki akkor vesz észre először amikor megszólítod.

ebből meg jön,hogy az oltás-beszélgetés utáni szám elkéréskor fog kiderülni,hogy nyitott-e rád.


a 3as pontodat pedig módosítanám annyiban,hogy a nő megtartja a kapcsolat elején lefektetett szexualitását,nem csökken a mennyiség és a minőség.

és nem hagyja abba az edzést és az egészséges táplálkozást,vagyis 2-3 év múlva is marad ugyanolyan jó csaj mint amilyen akkor volt,mint amikor megismerted.

2016. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így igaz...
2016. szept. 16. 21:17
 8/9 anonim válasza:

Szerintem a fiúnak kell kezdeményezni....

Minden lányt egy skatulyába veszel így nyilván nem fogsz tudni nyitni senki felé, ha miért te kezdeményezz mikor te tökéletesnek látod magad... Honnan tudod hogy az a lány akit megakarsz ismerni volt e már hűtlen... Sehonnan amíg meg nem ismered..

21/l

2016. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hová fajult ez a világ! Nő udvarol??? Meg neked a homlokodra van írva hogy "milyen rendes" vagy! Jó csajokkal csak szemezel,pár mosoly?Ennyi? Jaaa hogy férfinak kéne lenni és odamenni az már derogál! Úgy viszonyulsz az udvarláshoz mint egy 15 éves LÁNY!!!
2016. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!